Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Bílá běska

Bílá běska

Dračice, která si získala Bezzubkovo srdce.

Sezóny 1
2019 - 2019

Bílá běska je blízkým příbuzným Nočního běsa, kterým je Bezzubka, a proto se mu vzhledem náramně podobá a stejně jako on dokáže i ona letět velmi rychle a zmizet v oblacích díky svým perfektně mířeným střelám a maskovacích schopnostem.

Na rozdíl od Nočního běsa je bíle zbarvená a dokáže se tak bez problému skrýt ve dne mracích, mlze či vzdáleném horizontu. Je velmi plachá a pochybovačná, ale stejně jako Bezzubka je obdařena hlubokým smyslem pro pochopení. Vůči ostatním drakům je velmi ochranářská, a když je potřeba, tak jim neváhá letět na pomoc. Kromě toho je též hravá a něžná.

Tato dračice je jakousi divokou verzí Bezzubky, kterého se od počátku, co se s ním seznámila, snažila ochránit před lidmi, jelikož jejím primárním instinktem je se lidí stranit. S Bezzubkou se seznámila díky tomu, že ji Kruťas Kormutný využil jako návnadu, aby dostal posledního Nočního běsa, který mu při hubení tohoto druhu unikl, a dokončil tak svou práci.

Bezzubkova nová kamarádka je velice inteligentní, ale plachá, a proto mu dělalo trochu problémy se s ní sblížit. Podobně jako netopýr spí Bílá běska zavěšená na větvi za ocas nohama vzhůru. Na rozdíl od Nočního běsa je trochu menší, má kratší křídla, nemá své tělo pokryté drsnými šupinami a má světle modré oči. Její zorničky se stahují do úzké štěrbiny, když je v nebezpečí, a rozšiřují se, když je hravá. Její dokonale hladké tělo je poseto třpytkami a nemá žádné ostny.

Druh: Bílá běska

Třída: Bojoví draci

Bílá běska se objevila v…

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama