Michael Goldstrom

Michael Goldstrom

Celé jméno: Michael E. Goldstrom
Místo narození: San Francisco, Kalifornie, USA
Známé projekty: Press or Say ‚2‘, Equal Opportunity, DreamWorks Dragons

Datum narození: 13.9.1974 (49 let)

Michael Goldstrom je americký herec a komik, který se narodil v San Franciscu rodičům obchodujícím s uměním. Michael pobýval dále v Dallasu, kde také začal již v dětství svoji hereckou kariéru. Na středí školu chodil v New Yorku a vystudoval vysokou školu herectví na Julliardu.

Herectví studoval také na Londýnské akademii hudebních a dramatických umění, kde absolvoval jednoroční herecký kurz a shakespearovský dramatický kurz, a na Columbijské univerzitě studoval dějiny umění.

Po několika sólových komických vystoupeních v New Yorku sepsal a hrál ve svém prvním krátkém filmu s názvem Press or Say 2, který se objevil na několika filmových festivalech.

Michael se objevil v televizi, zahrál si ve filmech a vystupoval na Brodwayi a v různých klubech od New Yorku až po Los Angeles. Tento herec je známý hlavně díky tomu, že propůjčil svůj hlas postavě Johanna v animovaném seriálu Dragons.

Goldstrom má sestru Chantal Claret, která je zpěvačkou kapely Morningwood. Kromě toho Michael konzumuje nadmíru čokolády a fascinují ho teorie spojené s vědomím.

Foto: YouTube


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Dragons Johann 2012 2018 6

Filtr seriálů