Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Johann

Johann

Světaznalý obchodník, který čas od času zavítá na Blp.

Sezóny 6
2012 - 2018

Kupec Johann je obchodník, který se plaví po moři. Čas od času navštěvuje ostrov Blp, kde nabízí své zboží výměnou za jiné věci. Johann se prezentuje jako přívětivá osoba, kterou všichni vždycky rádi vidí. Jeho výměnný obchod přišel všem vždy slušný a někdy také kupec přihodil při směně něco navrch.

Kliďas: Tlamounem ho vždy rádi viděli a nabídli mu také pomoc při opravě jeho lodi. Johann se neobléká jako typický Viking a i jeho přízvuk je trochu odlišný, ale plaví se na typické vikinské lodi.

Jeho původ je neznámý, ale tvrdí, že jeho nejoblíbenějším ostrovem je Blp. Díky mnoha cestám, které podnikl je světaznalý a měl možnost se seznámit s nejrůznějšími kulturami.

Protože Johann tvrdil, že se kdysi utkal s obrovskou olihní, aby získal inkoust, lze předpokládat, že umí bojovat. I když se zdá být na první pohled Johann přátelský, je to pořád obchodník, a tak se nezajímá o vztahy mezi jednotlivými kmeny a nebere na to při obchodu ohledy. Zajímá ho jen to, co je pro něj obchodně výhodné. Brzo se ukáže, že je Johann pořádně mazaný.

Johann se objevil v…

  • Dragons: Riders of Berk
  • Dragons: Defenders of Berk
  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama