Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

S04E14: Defenders of the Wing, Part 2

S04E14: Defenders of the Wing, Part 2

Mala má se svými uctívači draků Dračí jezdce v hrsti, ale Škyťák navrhuje příměří a přesvědčí Malu, aby jim věřila a vydají se najít ztraceného draka, zatímco Heather s dvojčaty pomáhají zastavit proud lávy. Jezdci se od Maly dozvědí, že Viggo plánuje použít Sopťodraka, aby zničil Dračí hřeben. S pomocí Maly a Garvanů se jim povede ostrov získat a Mala je konečně přesvědčená, že jsou jezdi spojenci draků, takže se obě skupiny spojí, aby nadobro Lovce draků porazily.

sk
17.2.2017
23 minut

Základní info:

Režie: Robert Briggs
Scénář: John Tellegen
Hrají: Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), T.J. Miller (Ťafan), Andree Vermeulen (Rafana), Mae Whitman (Heather), Adelaide Kane (Mala), James Arnold Taylor (Throk), Alfred Molina (Viggo), JB Blanc (Ryker), …
FOTO: DreamWorksHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Dobrý díl doufám, že Vigo bude v téhle sérii častěji

2.3.2017 | 11:49:14
adaed

prvý diel sa mi páčil viac ale aj tento je super a nebojte sa všetci prežijú :P stálo to za to čakanie :D

18.2.2017 | 20:48:19

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama