Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Ryker

Ryker

Fyzicky impozantní vůdce Dračích lovců. Starší bratr Vigga.

Sezóny 2
2016 - 2017

Ryker Grimborn je starším bratrem Vigga Grimborna. To on představuje svaly a fyzickou sílu, jeho bratr představuje zase inteligenci a vychytralost. Ryker je ten typ muže, který se do všeho vrhá po hlavě a všechno řeší hrubou silou, násilím a zabíjením, zatímco jeho bratr nejdřív taktizuje, než něco provede.

Ryker je výborný bojovník, zajímá ho jenom bohatství a moc. Všech překážek, lidí nebo draků, kteří se mu postaví do cesty, se hravě zbaví. Bere si to, co chce a využívá to ke svému prospěchu, a když už něco nepotřebuje, tak se toho zbaví jako kusu starého hadru.

Brzo také zjistíme, že i přes tu svou šílenou povahu, se velmi stará o svého bratra. Dokáže mu však též lehce ublížit. Přesto, že není tak chytrý jako jeho bratr, který je vůdcem Lovců draků, je zase nepostradatelným členem, když dojde na boj. Oproti Viggovi je totiž svalnatější a dokáže si poradit s nejrůznějšími nepřáteli.

Protože jeho bratr velí dračím lovcům, tak stojí Ryker hned pod ním. To mu však neubírá na autoritě. Když ho Viggo naštval, tak nám ukázal, že se dokáže ujmout velení a stát se výborným velitelem. Když dojde na věc, tak dokáže dát dohromady i nějakou pořádnou strategii. Též to vypadá, že dokáže draky lokalizovat za pomoci čichu.

Stejně tak jako jeho bratr toho ví hodně o dracích a zná jejich slabiny. Kromě toho taky zná přísady, ze kterých vznikne Garvaní ocel. Je rovněž expertem na dračí pasti, protože zná vlastnosti a schopnosti draků stejně tak dobře jako jejich slabiny.

Ryker je kromě toho zdatný lučištník, to jsme mohli vidět, když trefil Buřinu do břicha. Dokázal také sestřelit Smidvarga zatímco s ostatními Nočními teroráčky přecházel do formace velkého Nočního teroráčka. Rykerova znalost dračích slabin spolu s jeho lučištnickými schopnostmi z něj dělají nebezpečného oponenta.

Ryker se objevil v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama