Arrow Thea Queen

Thea Queen

Thea Queen

Mladší sestra Olivera Queena, rozumná a vyrovnaná mladá žena.

Sezóny 5
2012 - 2017


Thea je mladší sestra Olivera Queena, dcera Moiry Queen a Roberta Queena. Bylo jí pouze 12 let, když její otec i bratr zmizeli. Nadevše na světě milovala svého bratra a je obrovsky nadšena, že se jí vrátil, ale to co se jí nelíbí je, že se Oliver změnil a dospěl. Kvůli tomu v něm nevidí takovou oporu, jakou v něm viděla před pěti lety.

Thee se jako mladé přezdívalo Speedy, ale ona sama tuto přezdívku nijak nemusela. Když její otec a bratr zmizeli, tak se uzavřela do sebe a začala žít naprosto jiným životem: rozhazuje rodinné dědictví za večírky, kluky nebo dokonce za drogy.


Když se Oliver vrátí, tak není spokojena s jeho změnou. Pochopení hledá u své matky, která jí řekne, že Oliver si prožil pěkně tuhým životem, když strávil pět let na ostrově. Thea musí pochopit jeho nové já a žít s tím, že se změnil. Stále je to ale její starší bratr, kterého nadevše miluje.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nilly

Přijde mi až nelogické, jak s každou sérií úplně mění svou osobnost. Mám ohledně ní hodně smíšené pocity. Poslední dobou mě ale štve tim, jak se snaží být důležitá

@HellTsuku Pokud jsem si dobře všimla o politice tenhle seriál není. Jo, je pravda, že po tom, co se na tým vykašlala, se snaží být trochu nápomocná v tomto ohledu, ale to je tak všechno

13.3.2017 | 13:57:55
KaraSnowAllen

Nemastná, neslaná. Obešlo by se to bez ní, nějak tam nemá význam a kdyby zmizela, nejspíše bych si toho ani nevšimla, pač hrozně zaniká. Nudný projev, pochválit můžu jen její bojové schopnosti, ale ty má v seriálu každý druhý.

8.3.2017 | 22:32:14
HellTsuku

Thea měla obrovský potenciál a nikdo mě netvrďte že nemá co nabídnout ona měla co nabídnout, jenže autoři jí prostě zahodili do koše.

Nilly právě že dost pomáhá. nebo nekoukáme? Nebo myslíme, že politika je lehká věc? Ale je pravda, že tvůrci tuhle postavu využít neumí a je to v poslední sérii dost vidět

2.3.2017 | 17:53:05
CoRnDuCK

Od 3. série je úžasná :D

23.1.2017 | 20:32:13
VampKošilka

Jen další někdo, kdo střílí z luku. Nikdy mi nebyla moc sympatická, přišla mi vždycky spíše jako postava do počtu.

22.1.2017 | 15:13:01
Qwer012

Aj ked som ju zo zaciatku mala radsej ale aj tak je celkom fajn :)

28.11.2016 | 14:58:40
Pegeta

Thea je až nepochopitelně nevyužitá postava. V mnoha epizodách nemá skoro ani pět minut.

20.10.2016 | 15:42:36
Jarl Borg

Theu hodnotím zhruba v polovině 3.serie. V začátku seriálu, ale i ve druhé řadě jsem ji měl strašně rád, trošku nezodpovědná, přesto úplně perfektí, kdo by neměl rád mladší sestru :) Nicméně mi přijde, co potkala jednoho člena Ligy zabijáků, tak její postava zažívá maličký úpadek. Rozhodně věřím, že se ještě vrátí, navíc je to strašná kočka :D

5.5.2016 | 19:31:00
fanta2pomeranc

Nezajímá mě. Kdyby tam nebyla, nevšimnu si

22.4.2016 | 21:30:03
Ethan

Thea je neskutočne nevyužitý a podcenený charakter. Od začiatku 3.série sa jej postava takmer nepohla.

11.4.2016 | 20:34:35

Nábor: Staň se redaktorem

Neváhej a staň se naším redaktorem

Přidej se k nám a piš články o svých oblíbených seriálech. Stačí nám jen poslat krátký text.

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás