Susanna Thompson

Susanna Thompson

Celé jméno: Susanna Thompson
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Známé projekty: Duchové minulosti, Once and AgainArrow

Datum narození: 27.1.1958 (60 let)

Susanna je americká televizní a filmová herečka, která se narodila v San Diegu. Zde také chodila na San Diego State University, kde úspěšně vystudovala obor dramatu.

Poprvé se objevila na televizních obrazovkách v roce 1991 a to v pilotní epizodě seriálu Stalkings Silk. Poté následovali epizodní role v seriálech: Civil Wars, Lidé z oddělení vražd, Akta X, Právo v Los Angeles, Policie New York a Nemocnice Chicago Hope. V roce 1999 byla obsazena televizní stanicí ABC do role Karen Sammler v seriálu Once and Again, kde působila tři sezóny, než byl seriál zrušen.


Především televizní herečka, získala také několik rolí v celovečerních filmech. Její filmové aktivy zahrnují hororoví snímek Archa neviňátek, román Když muž miluje ženu, Duchové minulosti, komediální snímek Malí obři a v neposlední řadě Náhodné setkání, kde si zahrála po boku Harrisona Forda.

Nejvíce se do podvědomí diváku zapsala v roli královny Borg v kultovním seriálu Star Trek: Voyager a v hostující roli podplukovníka Hollis Mann v seriálu Námořní vyšetřovací služba. Roku 2012 potvrdila účast v seriálu Arrow, kde si zahrála jednu z hlavních postav seriálu.

Foto CC BY-SA 2.0 Dominick D


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.