Susanna Thompson

Susanna Thompson

Celé jméno: Susanna Thompson
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Známé projekty: Duchové minulosti, Once and AgainArrow

Datum narození: 27.1.1958 (66 let)

Susanna je americká televizní a filmová herečka, která se narodila v San Diegu. Zde také chodila na San Diego State University, kde úspěšně vystudovala obor dramatu.

Poprvé se objevila na televizních obrazovkách v roce 1991, a to v pilotní epizodě seriálu Silk Stalkings. Poté následovali epizodní role v seriálech Civil Wars, Bodies of Evidence, The X-Files, L.A. Law, NYPD Blue a Chicago Hope. V roce 1999 byla obsazena televizní stanicí ABC do role Karen Sammler v seriálu Once and Again, kde působila tři sezóny, než byl seriál zrušen.

Především televizní herečka, získala také několik rolí v celovečerních filmech. Její filmové aktivy zahrnují hororoví snímek Archa neviňátek, román Když muž miluje ženu, Duchové minulosti, komediální snímek Malí obři a v neposlední řadě Náhodné setkání, kde si zahrála po boku Harrisona Forda.

Nejvíce se do podvědomí diváku zapsala v roli královny Borg v kultovním seriálu Star Trek: Voyager a v hostující roli podplukovníka Hollis Mann v seriálu NCIS. Roku 2012 potvrdila účast v seriálu Arrow, kde si zahrála jednu z hlavních postav seriálu.

Foto CC BY-SA 2.0 Dominick D


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Arrow Moira Queen 2012 2020 4
NCIS Hollis Mannová 2006 2015 4

Filtr seriálů