Arrow Dinah Laurel Lance

Dinah Laurel Lance

Dinah Laurel Lance

Dcera detektiva Quentina Lanceho, odhodlaná a velmi pohledná advokátka.

Sezóny 5
2012 - 2017


Sympatická a velmi pohledná Dinah „Laurel“ Lance je bývalou přítelkyní Olivera Queena. Pracuje jako právní poradce pro společnost CNRI, která pomáhá lidem v nouzi a tísni. Její otec Quentin Lance je vynikající detektiv ve Starling City, kterému se vůbec nelíbí příchod maskovaného „zločince“.

Její mladší sestra Sara tragicky zemřela na jachtě spolu s Oliverem Queenem, kterého kvůli tomu začala nenávidět. Když se Oliver po 5 letech vrátí, tak jím stále opovrhuje, ale postupem času pozná, že se z ostrova vrátil jako úplně jiný člověk.


Laurel potkala také další nešťastná událost. Když její sestra zemřela, tak ji opustila její matka Dinah Lance, tudíž jí z rodiny zbyl už jen její otec Quentin. Laurel se rozhodla být silná, postavila se tvrdému životu naproti a nyní je z ní skvělá advokátka. Během toho se častokrát dala dohromady s Tommy Merlynem, ale nikomu o tom neřekla.

V původním komiksovém zpracování je Dinah „Laurel“ Lance druhou Black Canary, která je známá pro své bojové umění. Tak se můžeme těšit, jak se její seriálová role přiblíží ke komiksové předloze.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
necumse

80%, protože zezačátku seriálu super, ale od 3./4. série se mi tahle postava opravdu nelíbí (emočně a psychologicky).

10.9.2017 | 10:51:08
Hed94

Těžko hodnotit… Herečka je to opravdu krásná a šel bych do ní kdykoliv :D Postava ovšem napsaná dost hrozně. takže 60 % za herečku, 0 % za postavu

10.6.2017 | 0:55:19
KaraSnowAllen

Vždycky jsem jí měla ráda, radši jsem viděla s Oliverem jí. V druhé sérii sice na pěst, ale jinak jsem s ní neměla problém. Ona je ta pravá Black Canary, jinou neuznám.

7.4.2017 | 20:35:07
calvary

Nenávist.

4.4.2017 | 20:58:16
Bane

Postava je tam už od začátku první série, ale pořád u mě skáče v hodnocení dolů a nahoru. A to je už co říci. Raději dám zlatou střední cestu a uvidíme, jak si povede ve třetí sérii, protože v té druhé byla na ranu.

14.2.2017 | 23:33:44
VampKošilka

Potřebovala hrdinu…tak se jím stala.

Jako právničku a otravnou přítelkyni superhrdiny jsem jí fakt nemusela. Typická láska, co ví prd, zmůže prd, ale přesto se do všeho se-e. Ovšem jako drsnačku Black Canary, která zjednává pořádek hezky po svém, to klobouk dolů, takhle jsem si jí vážně oblíbila.

25.12.2016 | 21:14:01
league

Ona si chcípne a zničeho nic ožije! A to říkali že se objeví jenom ve flasbeckách. Tak jako at nás tvůrci nekrmí sračkama.

14.12.2016 | 21:32:29
Kimberlly

raz je ok, raz je hrozná, raz je super! :D nikdy neviem! :D je to s ňou ako na kolíske! :D v novej sérií ma veľmi prekvapila! :)

7.12.2016 | 12:35:15
Nilly

Pro mě jedna z nejlepších ženských postav, ve 2. sérii jsem ji teda moc nemusela, ale pak jako Black Canary byla prostě super :)

29.11.2016 | 22:31:24
Qwer012

Najlepsia !! Zbožnujem ju ako právničku aj ako Black Canary :D

28.11.2016 | 14:45:22

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás