Arrow Felicity Smoak

Felicity Smoak

Felicity Smoak

Bláznivá, pohledná a chytrá IT pracovnice, která se stala součástí Oliverova týmu.

Sezóny 5
2012 - 2017


Felicity je zaměstnankyní firmy rodiny Queenů, kde pracuje v IT oddělení jako technický a počítačový expert. Je známo, že své znalosti má na takové úrovni, že se dokáže hacknout skoro kamkoliv. Když zmizel Robert Queen, tak společnost převzal Walter Steele, kterého si Felicity velmi oblíbila.

Felicity je velmi chytrá, ale zároveň trochu bláznivá. Díky své práci hodně času tráví sama, což ji společensky odstavilo, proto má někdy problém při mluvení s lidmi. Zároveň je velmi zvědavá a vždy, když dostane tajný úkol od Waltera, tak si o tom zjišťuje něco víc.


Její schopnosti začne využívat Oliver Queen, ale neřekne jí, za jakým účelem to všechno potřebuje vědět. Felicity to po čase přijde divné a Oliverovi dojdou výmluvy, proto se se svým tajemstvím Felicity svěří a ta pro něj začne tajně dělat IT experta v jeho skrýši. Nutno uznat, že Oliverovi velmi pomůže.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
armunder X

Je to píča od čtvrté série se zní stala píča co kazí seriál a Lord Denvil je píča také protože si nad ní furt honí. Jinak Lorda Denvila neberte moc vážně on je strašnej retard!

22.8.2017 | 12:46:41
Lord Denvil

uz mozna zacinam chapat duvod tehle chystericke nenavisti k Felicity :) je to totiz vic a mene divka snu kazdeho kluka-geeka: chytra, praštena, ulitla, miluje počitače a PRITOM ješte krasna a sexy (v živote to pohromade moc nejde :-D ) – takže ji každy chce, ale nemuže mit snad ani ve snu – proto by ji radej videli mrtvou… no a holky – jednoduše žarli :-D

20.8.2017 | 13:17:31
armunder 15

děvka co to střídá jak ponožky!

14.8.2017 | 15:41:48
armunder11

nenávidím jí!!

26.7.2017 | 19:34:13
armundeři

Nemáme jí rádi!!!

26.7.2017 | 19:28:49
armunder 13

Histerka

26.7.2017 | 19:24:56
armunder 14

Zabil bych jí!

1.7.2017 | 18:45:53
KaraSnowAllen

Já už jsem asi pochopila, co každému tolik vadí a docela to už vadí i mě. Její vztah s Oliverem měl potenciál, dokud se z toho nestala telenovela, kde se i v nejkritič­tějších situacích řeší Olicity, fakt mi to vadilo. Předtím byla super, srandovní, smíšek, hláškař, ale s Oliverem to pokazili, radši měla zůstat sama a ta její máti je hodně špatný vtip.

28.6.2017 | 11:51:48
jebal

Její nesmrtelnost kazí seriál.

11.6.2017 | 0:32:24
league

Felicity od třetí série to začala střídat jak ponožky. Ve čtvrté řadě se jí povedlo zkazit seriál a pak ještě stala z vozíčku. A pátá série ta její debilní hláška nejlepší tým. Ve čtvrté sérii strašná histerka která furt bulela už jsem myslel že koukám na ordinaci v růžové zahradě! Pak ta kráva v desáté epizodě šla poštvat black siren proti Oliverovi. Dokonce zradí i tým arrow. Pak to posrala s tima nožičkama je invalidka a nemůže se udržet na Oliverovi tak dlouho tohle invalidní člověk nedokáže. A zase měla chcípnout když Tálie zneškodnila to auto a oni sním narazili tak měla být na místě mrtvá! Doufám že v šesté sérii pro ní připraví hrob.

11.6.2017 | 0:27:06

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás