Willa Holland

Willa Holland

Celé jméno: Willa Joanna Chance Holland
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: The O.C., Gossip GirlArrow

Datum narození: 18.6.1991 (26 let)

Willa je mladá talentovaná herečka narozená v Los Angeles. Už v sedmi letech ji její matka postavila před kameru, když ji o to požádal při návštěvě Steven Spielberg. Při této příležitosti začala o tři roky později působit v televizních reklamách a první její velká role přišla roku 2006 v seriálu The O.C., kde si zahrála roli Kaitlin Cooper, což odstartovalo její hereckou kariéru.

Po tomto nečekaném seriálovém úspěchu si ještě zahrála v seriálech The Comeback a Gossip Girl, než se vydala na filmová plátna. Zahrála si ve filmech jako např. Uprostřed nicoty, Spálené mosty či hororový film Legie. Po šesti letech se opět rozhodla vrátit na televizní scénu, když přijala roli They Queen v seriálu Arrow.


Willa není první v rodině, která pracuje v oblasti herectví, její otec je kameraman a její nevlastní otec Brian De Palma je režisér.
 

Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.