Willa Holland

Willa Holland

Celé jméno: Willa Joanna Chance Holland
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: The O.C., Gossip GirlArrow

Datum narození: 18.6.1991 (26 let)

Willa je mladá talentovaná herečka narozená v Los Angeles. Už v 7 letech ji její matka postavila před kameru, když ji o to požádal při návštěvě Steven Spielberg. Při této příležitosti začala o 3 roky později působit v televizních reklamách a první její velká role přišla roku 2006 v seriálu The O.C., kde si zahrála roli Kaitlin Cooperové, což odstartovalo její hereckou kariéru.

Po tomto nečekaném seriálovém úspěchu si ještě zahrála v seriálech The Comeback a Gossip Girl, než se vydala na filmová plátna. Zahrála si ve filmech jako např. Uprostřed nicoty, Spálené mosty či hororový film Legie. Po 6 letech se opět rozhodla vrátit na televizní scénu, když přijala roli They Queen v seriálu Arrow.


Willa není první v rodině, která pracuje v oblasti herectví, její otec je kameraman a její nevlastní otec Brian De Palma je režisér.
 

Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.