Parker Young

Parker Young

Celé jméno: Parker Young
Místo narození: Tucson, Arizona, USA
Známé projekty: Suburgatory, EnlistedArrow

Datum narození: 16.8.1988 (35 let)

Parker Young je americký herec a model. Narodil se roku 1988 v Tucsonu. Je nejstarším ze třech dětí rodičů Karla Younga a Zariny Younga. Má bratra Nelsona a sestru Alexis. Chodil na školu Catalina Foothills High School, kde hrál fotbal (dokonce byl i kapitán). Dále vystudoval Pepperdine University a poté se vrhl na dráhu herce.

Herectví si oblíbil už jako malý chlapec. Svůj sen si splnil roku 2008, kdy začal aktivně hrát. Jeho největší role jsou seriálové, protože na poli filmového průmyslu se zatím nedokázal prosadit.

Svou největší roli sehrál v letech 2011 – 2014 a to v seriálu Suburgatory, kde hrál Ryana Shaye. Dále se objevil v hlavní roli seriálu Enlisted, kde během roku 2014 ztvárnil postavu Randyho Hilla. Roku 2015 byl obsazen do seriálu Arrow, kde hraje Alexe Davise.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Arrow Alex Davis 2015 2016 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů