Cynthia Addai-Robinson

Cynthia Addai-Robinson

Celé jméno: Cynthia Addai-Robinson
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Spartacus, Arrow, Texas Rising

Datum narození: 12.1.1985 (33 let)

Cynthia se narodila v Londýně, otec je američan a matka je ghándského původu. S matkou se přestěhovala do Spojených států a vyrůstala na předměstí Washingtonu, DC.

Addai se do herectví zamilovala už ve velmi mladém věku. Hrála ve školních hrách a místních reklamách. Svou lásku k umění chtěla podpořit, když se pokoušela dostat na Tischskou univerzitu umění v New Yorku. Hrála v několika divadelních představeních ještě před odstěhováním se do Los Angeles.


Zahrála si ve filmu Columbiana. Její další role jsou hlavně seriálové, objevila se v šesti epizodách seriálu Flashforward, ztvárnila velkou roli v seriál Spartacus, kde si zahrála ve všech epizodách poslední dvou sérií v roli přeobsazené Naevie. Krátce jsme si ji mohli všimnout v seriálu The Vampire Diaries a začala se také objevovat v seriálu Arrow, kde hraje Amandu Waller.

Foto: CW


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.