Katrina Law

Katrina Law

Celé jméno: Katrina Law
Místo narození: Deptford, New Jersey, USA
Známé projekty: SpartacusArrow

Datum narození: 30.9.1985 (38 let)

Katrina Law je americká herečka, německého, italského a taiwanského původu, která pochází z New Jersey. Katrina v mládí překypovala energií tak, že nevěděla co si s ní počít. Její matka ji v raném věku přihlašovala do různých aktivit jako je tanec, karate, gymnastika, fotbal a zpěv. Také svůj čas trávila hraním na klavír a trubku, ale také jízdou na in-line bruslích.

Když absolvovala vysokou školu, tak ročenka byla plná jejích fotek ve Varsitském běžeckém týmu, Varsitském fotbalovém týmu, Varsitském roztleskávačském týmu a dokonce v teamu vzpírání. Též byla členkou The National Honors Society a získala titul Miss New Jersey USA a poté šla na zastupování státu do finále v národní televizi.

Katrina navštěvovala The Richard Stackton Collage of New Jersey, kde byl její hlavní předmět mořská biologie po dobu jednoho a půl roku, poté ale získala roli Cassie ve filmu The Chorus Line, okamžitě se vrátila do školy a s plnou podporou rodičů si změnila hlavní předmět na divadelní umění. Její matka poté pronesla: „Díky bohu! Po utracení takových peněz za zpěv a tanec si ona vybere vědecký obor?“

Její herecké vzdělávání pokračovalo i po dokončení vysoké školy ve městech Philadelphia a New York. Tam se nejen prohloubilo její chápání herectví jako uměleckou formu, ale také získala schopnosti v obchodním jednání. Nyní Katrina žije v Los Angeles s její obří bílou kočkou a pracuje jako herečka.

Katrina je neznámější ze seriálu Spartacus, kde si zahrála Miru. Ostatní působení v seriálech a filmech není tak valné, protože v nich nestrávila příliš mnoho času. Nový seriál Arrow, kde hraje od roku 2014, jí snad dá více prostoru.

Foto CC BY 2.0 Florida Supercon, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS Jessica Knightová 2021 2024 4
Arrow Nyssa al Ghul 2014 2020 7
Spartacus Mira 2010 2012 2

Filtr seriálů