Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Mira

Mira

Spartakova věrná družka, která ho miluje více než on ji.

Sezóny 2
2010 - 2012

Osvobozená otrokyně, která sehrála důležitou roli ve Spartakově spiknutí a útěku z Batiatovy gladiátorské školy. Díky tomu stojí za vznikem velkého povstání, které neustále roste na síle. Mira je hluboce oddána Spartakovi a vyššímu účelu, který je pohlcuje oba. Ukazuje se jako zuřivá bojovnice za svobodu a spravedlnost hlavně pro ty, co bojují po jejím boku a kdož by měli být osvobozeni. Je hluboce odevzdána vyššímu účelu, dokonce více než sám Spartakus.

(Mira je skutečnou svůdnicí. Foto: Starz)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

Věrná až do úplného konce.

6.3.2021 | 21:00:59

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama