Spartacus (Spartakus) Lucretia

Lucretia

Lucretia
Sezóny 3
2010 - 2012


BLOOD AND SAND
Je stejně lstivá jako Batiatus, vidí každou příležitost a umí snadno manipulovat s lidmi jako v rukavičkách. Lucretia je sexuálně nenasytná, má gladiátora Crixuse jako milence, ale touží po dítěti, které zatím není schopna mít. Myslí si, že Spartakus je nekontrolovatelná bestie, která stála příliš mnoho a obává se, že přinese smůlu gladiátorské škole.

GODS OF THE ARENA
Lucretia tu byla vždy pro svého manžela a pokaždé mu pomáhá s naplněním jeho snů, nehledě na to, jakým směrem tyto sny směřují. I když ví, že se od ní očekává role slušné římské manželky, tak v situacích, které to vyžadují, v sobě objevuje skutečný talent v manipulaci.

VENGEANCE
Lucretia je římská vdova po Batiatovi, majiteli gladiátorské školy, ve které došlo k otrockému povstání. Traumatický zážitek, který prožila, se na ní odrazí hrozivým způsobem. Její mysl se nechce smířit s krutou realitou a odmítá pravdu. Lucretie žije v minulosti, kdy byla společně s manželem na vrcholu společenského žebříčku města Capua.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Já jí neměla moc ráda. Lucy zrzavá vůbec nesedí. Její ideály se dají celkem i pochopit, ale i tak se nedá říct, že bych jí fandila.

13.6.2016 | 12:22:38
Jirkas292

Nejlepší charakter

14.5.2014 | 15:10:01

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky

Reklama

Nejoblíbenější postava