Spartacus (Spartakus) Ashur

Ashur

Ashur
Sezóny 3
2010 - 2012


BLOOD AND SAND
Bývalý gladiátor s chromou nohou, je zdejší bookmaker a všeuměl gladiátorské školy. Pokud si gladiátor chce koupit něco z vnějšího světa, jde za Ashurem. Ashur může sehnat prakticky cokoliv pro kohokoliv, ale on sám oblibu nezískal. Je nejméně oblíbený nebo důvěryhodný obyvatel v gladiátorské škole a nikdy není daleko od ucha Batiata.

GODS OF THE ARENA
Ashur akorát dorazil s novou várkou nováčků. Strhne se vysilující boj o přežití a Ashur sám sobě dokazuje, že je hoden postavení jako gladiátor. Rychle se ale ukáže, že velký fyzický nápor nezvládá, aby si zajistil svou pozici, musí přežít díky svým vychytralým trikům.

VENGEANCE
Po smrti svého pána Batiata se Ashur uchyluje k hledání nového mecenáše, který ocení jeho vychytralé dary. Nabízí své zkušenosti získané za léta pobytu mezi gladiátory, kteří utekli z Batiatovy gladiátorské školy, což ho spojuje s bouřícím se Spartakem a mocnými Římany, kteří touží po jeho zničení. Spjat je pouze svou vlastní touhou po moci a bohatství, Ashur odhaluje další stupeň proradnosti a každý kdo se s ním dostane do křížku, to nebude mít jednoduché.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lefty

Skvělej slizoun!

22.7.2015 | 23:17:46

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky

Reklama

Nejoblíbenější postava