Lesley-Ann Brandt

Lesley-Ann Brandt

Celé jméno: Lesley-Ann Brandt
Místo narození: Kapské město, Jihoafrická republika
Známé projekty: Single Ladies, The Librarians, Lucifer

Datum narození: 2.12.1981 (36 let)

Lesley se narodila v Jihoafrické republice, kde hrála soutěžně pozemní hokej. V roce 1999 s rodiči a mladším bratrem emigrovala na Nový Zéland. V Aucklandu pracovala jako prodavačka a následně jako náborový konzultant pro IT a příležitostně jako modelka. Přes modeling se dostala do televize k reklamám a v roce 2009 získala první významnou roli v seriálu Diplomatic Immunity a hostovala v australským mýdlových operách.

V první řadě seriálu Spartacus, kde Lesley ztvárnila postavu Naevie, se znovu setkala se svým hereckým kolegou Craigem Parkerem (Diplomatic Immunity) a výrazně na sebe upozornila. Dále následovaly epizodní role v Legend of the Seeker, Chuck a CSI: NY.


V poslední době se objevila ve větší roli v Single Ladies, Knihovnících, epizodní roli v Gothamu a její poslední rolí je bývalá démonka Maze v seriálové adaptaci komiksového Lucifera.

Foto: FOX


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.