Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Nasir

Nasir

Vysoce postavený otrok, u kterého není zpočátku jistá jeho loajalita.

Sezóny 2
2012 - 2013

Mladý syrský otrok osvobozen Spartakem měl dobrou pozici a autoritu ve vile svého pána. Ale když byl osvobozen, o vše přišel, za což Spartaka nenáviděl. Po neúspěšném pokusu o vraždu Spartaka si Nasir uvědomí, že je v přítomnosti člověka, který opravdu touží po spravedlnosti. Dostává pokyny od Spartaka a rady od Agrona, který se stane víc než pouhým věrným přítelem. Postupem času se Nasir zabývá svým intimním vztahem s Agronem a prokazuje se také ale jako zkušený bojovník.

(Ze sluhy bojovníkem. Foto: Starz)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

Nesložil přísahu bratrstva , nebyl v Ludu, ale za mě se v průběhu času _ Gladiátorem_ stal!!Dobrý válečník a cenný člen Spartacovi družiny.

6.3.2021 | 20:55:51
Allien9

Říkejte si o něm, co chcete, pro mě je Nasir jednou z nejlepších postav druhé a třetí série. A pak je tu samozřejmě existence něčeho, čemu se říká Nagron.:-))

Allien9
11.10.2013 | 10:29:27

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama