Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Agron

Agron

Spartakův věrný společník germánského původu.

Sezóny 3
2010 - 2013

Krutý válečník trénovaný smrtelným uměním gladiátorů. Jeho oddanost Spartakovi a povstání tkví v odplatě za smrt svého bratra, který zemřel při útěku z Batiatovy gladiátorské školy. Díky své bouřlivé a prudké povaze přichází do křížku s Crixem, se kterým nemá až tak dobrý vztah.

(Agron je věrným a bojovným společníkem. Foto: Starz)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

Jeden z vůdců povstání, přítel Spartacuse, od začátku sympatická postava.

6.3.2021 | 20:45:10
PiND-11

keby nebol teplej ..

10.3.2014 | 21:57:16
Allien9

Ani Spartacus, ani Ganicus, dokonce ani Crixus, kterého jsem zbožňovala v první sérii. Mým osobním hrdinou 2. a 3. série je muž „ze zemí na východ od Rýna“, který disponuje nejen odvahou a horkou hlavou, ale také vtipnými průpovídkami a hlavně velkým srdcem (♥). A pak je tu samozřejmě existence něčeho, čemu se říká Nagron.:-))

Allien9
7.10.2013 | 17:54:32

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama