Spartacus (Spartakus) Agron

Agron

Agron
Sezóny 2
2010 - 2013


VENGEANCE
Krutý válečník trénovaný smrtelným uměním gladiátorů. Jeho oddanost Spartakovi a povstání tkví v odplatě za smrt svého bratra, který zemřel při útěku z Batiatovi gladiátorské školy. Díky své bouřlivé a prudké povaze přichází do křížku s Crixem, se kterým nemá už tak dobrý vztah.

WAR OF THE DAMNED
Jeden ze tří generálů v povstání, Agron je výbušný bojovník, který je silně oddaný Spartakovi a jejich společnému cíli. Stále rozzuřený ze smrti svého bratra Dura, který byl zavražděn při útěku z Batiatovy gladiátorské školy v každé příležitosti dychtí po pomstě. Často jeho hněv směřuje ke Crixovi, ale i přes svou rozdílnost je spojuje společný cíl. Argron byl také nápomocný ve svrhnutí Glaberových vojsk při bitvě u Vesuvu, díky čemuž byl zabit Glaber a povstalci měli na kontě důležité vítězství. Nyní, jako Spartakova pravá ruka je zodpovědný za bezpečí svého vůdce v boji za svobodu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PiND-11

keby nebol teplej ..

10.3.2014 | 21:57:16
Allien9

Ani Spartacus, ani Ganicus, dokonce ani Crixus, kterého jsem zbožňovala v první sérii. Mým osobním hrdinou 2. a 3. série je muž „ze zemí na východ od Rýna“, který disponuje nejen odvahou a horkou hlavou, ale také vtipnými průpovídkami a hlavně velkým srdcem (♥). A pak je tu samozřejmě existence něčeho, čemu se říká Nagron.:-))

7.10.2013 | 17:54:32

Titulky

Reklama

Nejoblíbenější postava