Spartacus (Spartakus)
93/100 - 438×

Spartacus(Spartakus)

Příběh nejslavnějšího rebela starověku, který se stal gladiátorem a vzepřel se mocnému Římu v boji za záchranu života a získání svobody pro sebe i své druhy uvržené do otroctví.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Historický
hrají
Andy Whitfield (první Spartakus), Liam McIntyre (druhý Spartakus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Oenomaus), Lucy Lawless (Lucretia), Nick E. Tarabay (Ashur), Daniel Feuerriegel (Agron), Viva Bianca (Ilithyia), Dustin Clare (Gannicus), Pana Hema Taylor (Nasir), Lesley-Ann Brandt (první Naevia), Cynthia Addai-Robinson (druhá Naevia), John Hannah (Quintus Lentulus Batiatus), Katrina Law (Mira), Ellen Hollman (Saxa)

Spartacus

WAR OF THE DAMNED

Gaius Claudius Glaber je mrtvý. Od jeho porážky uplynulo mnoho měsíců a armáda rebelů, vedená Spartakem a jeho generály Crixem, Gannikem a Agronem, nadále hromadí vítězství nad Římem. S tisíci osvobozenými otroky se počty rebelů zvyšují a staly se silou, která začala napadat i mocné armády Říma.

Spartakus je více než kdy jindy odhodlaný porazit celou římskou republiku. Po smrti Ashura bojují Naevia a Crixus znovu nalezenou silou a odhodláním jako jeden. A Gannicus, snažící se vždy si užívat život naplno, sdílí svou postel s krásnou a nebezpečnou Saxou.

Společně se rebelové zapojují do jedné krvavé bitvy za druhou a připravují se na nevyhnutelné: totální válku s Římem.

Římský senát se s prosbou o pomoc obrací na svého nejbohatšího občana, Marca Crassa. Silný, strategický politik, který respektuje soupeře a odmítá dělat stejné chyby jako Glaber a jeho předchůdci. S mladým a urputně soutěživým Juliem Caesarem jako spojencem se Crassus rozhodl rozdrtit Spartaka a jeho vzpouru.

Epický závěr legendární cesty, Spartacus: War of the Damned rozpoutá bitvu, jakou jste ještě neviděli.VENGEANCE


Vzápětí po krvavém útěku z Batiatova domu, který uzavřel „Spartacus: Blood and Sand“, gladiátorské povstání pokračuje a začíná vlévat strach do srdce římské republiky ve „Spartacus: Vengeance“.

Gaius Claudius Glaber a jeho římští vojáci jsou posláni do Capuy, aby zničili rostoucí skupinu osvobozených otroků vedenou Spartakem před tím, než mohou způsobit další škody. Spartakovi je uvedena možnost uspokojit svou osobní potřebu pomstít se muži, který odsoudil jeho ženu k otroctví a nakonec smrti nebo učinit větší oběti nezbytné pro udržení jeho slibné armády před rozpadnutím. Obsahující všechny krví nasáklé akce, exotické sexuality a podlosti a hrdinství, které činí seriál odlišným, pokračuje příběh Spartaka v epickém stylu.GODS OF THE ARENA

Batiatův dům je na vzestupu, stojí ve světle slávy neznámého šampiona Gannica, jehož dovednost s mečem porazí pouze jeho vášeň pro ženy a víno. To je ta doba, na kterou mladý Batiatus čekal.

Nyní se chystá svrhnout svého otce a zajistit nejvyšší poptávky po jeho gladiátorech. Společně po jeho boku stojí loajální a vypočítavá Lucretia, která se připojuje ke každému tajnému plánu, včetně plánu, zahrnující její svůdnou přítelkyni Gaiu. Společně je nic nezastaví v klamání mas, držení moci a zakrvácení vyschlé Capuy v tomto odvážném prequelu k „Spartacus: Blood and Sand“.BLOOD AND SAND

Zrazen Římany, odsouzen k otroctví. Znovuzrozen jako gladiátor. Klasický příběh o nejvíce nechvalně známém rebelovi ožívá v grafické a radikální podobě nové série.

Odtržen od své vlasti a od ženy, kterou miluje, je Spartakus odsouzen k boji v brutální aréně, kde krev a smrt jsou formou zábavy. Ale ne všechny bitvy jsou odehrány v písku. Zrada, korupce a lákání smyslových požitků budou neustálým testem pro Spartaka. Chce-li přežít, musí se stát více než člověkem. Více než gladiátorem. On se musí stát legendou!MOTION COMIC

Spartakus je vzpurný gladiátor, zajatec Říma, ale není sám. Každý gladiátor musí zabít, aby žil a psal svou pověst stříkající krví soupeřů. Ale jak tito lidé získávají svou brutální reputaci?

Seriál vypráví krvavý příběh Arkadia, Spartakova prvního nepřítele; Decima a Tiberia, kanibalistických Garganských dvojčat; Barcy, šelmy Kartága; Theokola, stínu smrti a Numidiana Doctorea. To je římská spravedlnost a toto jsou legendy Říma.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Super seriál. Každá séria bola niečím zaujímavá

10.12.2019 | 19:10:59
Sněhurec

První série a prequel byly hodně super.

15.3.2019 | 0:24:00
Onlajn

Skvělý seriál. Krásně se chopili příběhu Spartaka a vznikla z toho parádní krvavá podívaná :)

20.6.2018 | 18:01:48
hyena

toto je presne ten typ serialu kde si pozrete jednu cast a vas zivot sa na par dni skonci.....na andyho whitfielda coby prveho spartaka nikdy nezabudnem.....

16.6.2017 | 19:30:45
wauhells

Perfektní seriál, skvělé výkony herců, výborné dialogy.

18.4.2017 | 19:01:43
R.-TedyS

Jeden z nejlepších seriálů .

1.1.2017 | 1:36:53
bulva_meloun

První a druhá série špička. Ta třetí bohužel ´úplně na nic, ale ty první dvě to nepřeváží, tak dělám jakoby nebyla.

2.12.2016 | 19:05:33
Lefty

Díl od dílu lepší a lepší! Nas**t rádoby filosofickým monologům o tom a tamtom, tvůrci vědí co chce divák vidět, servírují to bez obalu a přesto se nejedná o žádný bezduchý hloupoučký blábol.

22.7.2015 | 23:24:40
Madafaka888

Nejlepší seriál všech dob, doufám že bude Spin-off Caesar :)

18.4.2015 | 11:26:26
DAVE164

Každá série má něco do sebe.

15.3.2015 | 11:34:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama