Spartacus (Spartakus) Crixus

Crixus

Crixus
Sezóny 4
2010 - 2013


BLOOD AND SAND
Crixus je nejlepší gladiátor v Batiatově gladiátorské škole, šampion města Capua. Arogantní a silný, má v sobě hluboce usazenou nechuť ke Spartakovi. Crixus byl zatažen do sexuálního vztahu s jeho paní Lucretií, ale tajně je oddaný její osobní otrokyni, Naevii. Usilovně se snaží o rovnováhu těchto dvou tajemství, když obhajouje své místo na vrcholu hierarchie gladiátora.

GODS OF THE ARENA
Crixus je nově zakoupený rekrut v batiátově gladiátorské škole. Crixus se při každé příležitosti snaží na svého pána udělat dojem a touží se stát gladiátorem, který bude sklízet slávu. Bohužel k dosažení svých cílů bude muset začít na úplném dnu a zničit všechny co jsou nad ním.

VENGEANCE
Crixus je bývalý šampión, vyloučen Spartakem, který v rozhodujícím momentu odhodil své nevraživé pocity k nepříteli a tak usnadnil útěk z Batiatovy gladiátorské školy. Crixus je vyhledáván svými drahými Galy, což znamená, že se z něj stává důležitá postava povstání. Crixus ale není odhodlán nějakému vyššímu poslání, pouze se snaží najít svou ztracenou lásku Naevii. Pokud se mu nepodaří najít a zachránit ženu, která od něj byla odvlečena, ztratí svůj důvod žít a povstání přijde o jednoho z nejdivočejších bojovníků.

WAR OF THE DAMNED
Dřívější šampion Capuy a Spartakův rival, se stal jedním z nejdůvěryhod­nějších generálů. Viní se za ztrátu Naevie, jeho lásky z Batiatovy gladiátorské školy, jejíž osud je horší než smrt. Ale se Spartakovou pomocí ji zachraňuje z dolů, kde při záchraně málem obětuje svůj život. Po dojemném shledání Crixus trénuje Naevii jako gladiátora a sleduje, jak dosahuje své pomsty vůči Ashurovi. Nyní se Crixus musí soustředit na válku a na poražení římského impéria. Naevia je neustále po jeho boku a až o ni opět přijde, zažije peklo.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Verda96

Přesně tak, ze začátku mě štval, ale postupem času jsem si ho zamilovávala víc a víc a od druhé série se por mě stal neoblíbenější postavou <3

9.2.2015 | 4:23:34
Sakalicek

Fakin Gal!

6.1.2015 | 15:01:05
JackomoSVK

Zo začiatku som Crixusa neznášal ale od konca prvej a začiatkom druhej série, som si ho oblúbil ešte viac ako Spartakusa… Jednoznačne najlepšia postava zo seriálu

16.7.2014 | 14:24:24
lelanka

Sexy postava, zajímavý charakter a ještě jednou musím zmínit to tělo. Nejraději jsem ho měla když byl ještě v Batiátově domě jako rekrut a pak jako jeho Šampión. Hlavně v těch prvních dvou sérií (Bohové Arény, Krev a Písek). ;)

7.5.2014 | 22:44:16
NorsePagan1648

Tahle postava byla dokonale zahrana.

25.3.2013 | 22:25:51
OndraDC

Někomu se možná v poslední sérii nelíbí, ale pro mě stále nejoblíbenější postava :-)

8.3.2013 | 22:03:58
majerusXD

Nikdy mi nevadil a vždycky jsem si ho cenil, ale v posledních dílech je na zabití…

28.2.2013 | 11:38:20
Wolfinator1

Neporažený Gal a hrubej ranař :D

22.2.2013 | 1:32:56

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky

Reklama

Nejoblíbenější postava