Marisa Ramirez

Marisa Ramirez

Celé jméno: Marisa Maguire Ramirez
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Miracles, Mental, Spartacus, Blue Bloods

Datum narození: 15.9.1977 (46 let)

Marisa Ramirez je americká herečka, která se narodila roku 1977. Chodila na All Saints Catholic School a soukromou dívčí školu v Alhambře. Kariéru zahájila už ve svých třinácti letech, kdy si jí všimla jedna modelingová agentura. Od patnácti let se proto začala plně věnovat herectví a modelingu.

Díky práci procestovala téměř celý svět. Co se týče herectví, tak její první velkou rolí byla postava Giu Campbell, kterou si zahrála v nekonečném seriálu General Hospital. Poté se jí roku 2003 podařilo získat roli Evelyn Santos, kterou si zahrála v seriálu Miracles.

Úspěch z počátku její kariéry jí vydržel několik let. Sice ve filmech moc nevystupuje, zato v seriálech exceluje. Další velké role si zahrála například v seriálech The Young and the Restless, Mental či Spartacus. V posledním zmiňovaném si zahrála moudrou a pohlednou otrokyni Melittu.

Roku 2011 si zahrála v seriálu Against the Wall, kde se objevila jako Lina Flores. Od roku 2013 ztvárňuje svou zatím největší a nejznámější roli. Toho roku byla totiž obsazena do seriálu Blue Bloods, kde hraje jednu z hlavní postav, Marii Baez.

V letech 2002–2011 byla provdaná za Nathana Lavezoliho. Roku 2016 se jí narodila dcera Violet Rae.

Foto CC BY-SA 2.0 Dominick D, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Spartacus Melitta 2011 2011 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů