Audrey Marie Anderson

Audrey Marie Anderson

Celé jméno: Audrey Marie Anderson
Místo narození: Fort Worth, Texas, USA
Známé projekty: Arrow, The Walking DeadIce

Datum narození: 7.3.1975 (43 let)

Audrey Marie Anderson je americká herečka a modelka, narozená roku 1975 ve Fort Worth. Od roku 1990 se začala věnovat modelingu, ale nakonec přešla na herectví, když byla roku 1994 obsazena od jedné epizody Beverly Hills, 90210.

Po roce 1994 se herectví naplno začala věnovat od roku 2000, kdy byla obsazena do pravidelnější role seriálu Once and Again. V té době přijala role i do filmů, když si zahrála ve filmech Šerif, Půlnoční míle, Sexy mrtvola či Oktoberfest. Zde ale nehrála příliš velké role.


Zajímavější je její seriálová činnost. Objevila se v pěti epizodách seriálu Still Life, kde sehrála postavu Emily Morgan, největší seriálová role přišla v letech 2006 – 2009, když si zahrála postavu Kim Brown v seriálu Jednotka zvláštního určení. Po dalších účastech v seriálech, kde sehrála pouze epizodní role, se objevila ve třech epizodách seriálu The Walking Dead jako Lilly Chambler. Nyní se věnuje seriálu Arrow, kde vystupuje jako Lyla Michaels.

Roku 2014 si zahrála ve filmu Mockingbird a v letech 2016–2017 se objevila jako Ava Green v seriálu Ice.

Foto CC BY-SA 2.0 sean.koo, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.