Arrow Emiko Adachi

Emiko Adachi

Emiko Adachi

Oliverova nevlastní sestra, která se žene za pomstou.

Sezóny 2
2018 - 2020

Emiko Adachi se nejdříve objevuje ve Star City jako nový maskovaný strážce, který nosí oblek Green Arrowa. Později však zjišťujeme, že se jedná o Oliverovu nevlastní sestru, kterou jeho otec Robert zplodil s Kazumi Adachi. Emiko však nikdy nevyrůstala se svým otcem, ale pouze se svou matkou.

Emiko měla složitý vztah se svým otcem, ten si totiž nepřál odhalit veřejnosti, že je jeho dcera. Emiko však i přesto chtěla jít v jeho šlépějích a její chytrost a dovednosti ukázaly, že by byla skvělou dědičkou jeho firmy. Robert si však stál za tím, že jeho firmu zdědí jeho syn Oliver, a proto Emiko opustil. Ta se sice následně dozvěděla o tom, že loď, na které její otec plul po Tichém oceánu, bude sabotována, ale neřekla mu to, protože se mu chtěla pomstít.


V určitou chvíli se Emiko přidala ke kriminální organizaci, která si říká Devátý kruh. Ve chvíli, kdy byla její matka zavražděna, si usmyslila, že se pomstí. Za pomoci Devátého kruhu se proto rozhodla zničit Star City, ale vinu plánovala hodit na svého nevlastního bratra Olivera, čímž by byl odkaz rodiny Queenů dostatečně pošpiněn.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Emiko jsem moc nemusel, jeji postava mi přišla takova nezajimava ale měla fakt dobry styl bojoveho uměni.

redaktor
17.2.2020 | 20:56:29

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás