Colin Donnell

Colin Donnell

Celé jméno: Colin Donnell
Místo narození: St. Louis, Missouri, USA
Známé projekty: Anything GoesArrow

Datum narození: 9.10.1982 (35 let)

Colin je osmadvacetiletý americký herec. Je nejmladší ze tří bratrů. Zpěvu a divadlu se začal věnovat na střední škole, kde se stal součásti sboru. Nejčastěji ho můžeme vidět na divadelních prknech.

Poprvé se na divadelních prknech objevil v roce 2005 a to v roli Hanka Mejewského v divadelní hře Jersey Boys. Role Hanka, byla impulzem k odstartování jeho úspěšné divadelní kariéře. Dalšími jevištními počiny byly role v Follies, Meet Me In St. Louis, Anything Goes, Johnny Baseball a mnoho dalších. Za roli v Anything Goes byl dokonce nominován na cenu Drama Desk Award.


Do seriálového světa se dostal, až v roce 2011, kde se objevil ve čtyřech episodách seriálu Pan Am. V současné době kromě natáčení seriálu Arrow se věnuje i divadelním zájezdům jako je Mamma Mia a Wicked.
 

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.