Arrow Simon Morrison

Simon Morrison

Simon Morrison

Psychologický padouch, který už čtyři roky touží po pomstě.

Sezóny 1
2016 - 2017


Prometheus je záhadný padouch, který jde po Oliveru Queenovi. Nechce ho však zabít, plánuje ho rozebrat na tak malé kousíčky, že si sám Oliver bude přát zemřít. A proto Prometheus svou hru rozehrává pomalu. Nejdříve si zajistí, aby se mu Tobias Church nepletl do cesty a poté využije Evelyn Sharp, která mu donáší tajné informace.

Prometheův zrod se datuje do doby první poloviny první série. V této době Oliver a Diggle řešili muže jménem Justin Claybourne. Kromě toho, jaké zločiny páchal, byl také na seznamu Roberta Queena, a proto Oliver neváhal a postaral se o něj. Tím však zažehl oheň, který ho po čtyřech letech dohnal. Justin Claybourne byl Prometheův otec, a proto Prometheus stíhá Olivera kvůli tomu, aby se pomstil za jeho smrt.


Za čtyři roky se z tohoto muže stal chladnokrevný zabiják. Prometheus ovládá boj na blízko, vrhání nožů a hvězd, střelbu z luku, akrobacii a boj s mečem. Z Prometheova arzenálu jsme zatím viděli bitevní sekyru, katanu, luk a šípy, šurikeny, hvězdy a nože. Na sobě má vždy tmavý oblek, který připomíná Green Arrowův kostým.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kimberlly

Nedokážem mu odolať. Je proste geniálny a nepomyslela som si, že by v Arrow bol pre mňa lepší záporak ako Slade a aha ho. :)

31.5.2017 | 22:59:47
Kubaskou

Těsně za Sladem.

23.5.2017 | 17:01:07
Rubi

Jednoznačně nejlepší záporák … krutý, psychotický magor, kterýmu neskutečně sluší kostým a jak vždycky nakráčí stylem že on je největší borec … miluju ho :D

22.5.2017 | 19:41:31
Jonghost11

Nejlepší záporák!! O:)

16.3.2017 | 17:23:16
Bane

Zoom lučištník

14.2.2017 | 23:38:33
league

Lepší než deadstroke a to je co říct

14.12.2016 | 21:28:52
Lex Luthor

Tvůrci až moc ukazuji na Claybournova syna nejspíš nás chtějí jen svést ze stopy, abychom hledali novou neznámou postavu a zapomněli na ty staré.

11.12.2016 | 15:41:06
WILLIAM_MOINSPIELD

Není lepší než Slade, ale rozhodně je lepší než Ras al Ghul a Damien Darkh. Padouk, který tě může deset tisíckrát zabít, ale neudělá to, je dement. U Slada jsme chápali, proč to neudělal, protože ho chtěl rozložit jako Prometheus, a to je daleko účinější formát. Proto se určitě těším na to co Prometheus způsobí ;), mohl by znovu zabít Laurel, protože tý je už nějak moc.

11.12.2016 | 13:23:03
davidovechkin

Druhej nejlepší záporák hned po Sladeovi :)

11.12.2016 | 12:41:53
Kylo Ren

Skvělý padouch

10.12.2016 | 21:37:26

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás