Arrow Výkonný producent Marc Guggenheim mluví o 2. sérii

Výkonný producent Marc Guggenheim mluví o 2. sérii

Výkonný producent Marc Guggenheim mluví o 2. sérii

Dnešní rozhovor s Marcem je věnovat výhradně druhé sérii a menším plánům do budoucna.


1 0
12.7.2013

O vztahu Olivera a Laurel:


„Myslím si, že kdykoli děláte seriál a máte dva lidi, kteří jsou si souzeni, nechcete je dát dohromady, protože se chcete vyhnout kletbě "Moonlighting,“ kdy poté, co dvě hlavní postavy skončily spolu, ztratil seriál jiskru. Malý kouzelný trik, který s Laurel a Oliverem musíme dělat spočívá v tom, že je budeme udržovat od sebe, poté je dáme dohromady, zase od sebe a poté zase dohromady.

První série skončila tím, že oba jsou jeden do druhého opravdu zamilovaní. Ve 2. sérii mezi ně tak trochu zarazíme klín bez toho, aniž bychom se vrátili na začátek 1. série, kde Laurel Olivera v podstatě nenáviděla."
O nalezení správné směsi melodramatu a mytologie v Arrow:

„Myslím si, že důvodem, proč je seriál úspěšný je, že se v něm mísí mytologie, melodrama, akce a také trocha humoru. Trik je v tom, aby se všechny tyto složky vzájemně doplňovaly a každá část tak nabývá většího významu. Ze začátku na to bylo těžké přijít, ale myslím si, že ke konci série jsme na to opravdu přišli. Všechny tyto části jsou velice důležité.“


O největší lekci, kterou se během 1. série Arrow naučili:

„Pravděpodobně největší lekcí pro nás bylo nesnažit se do jedné epizody nacpat příliš mnoho věcí. Chceme, aby byly epizody našlapané, ale v mnoha počátečních epizodách bylo příšliš mnoho dějových linek. Scénáristé o tom vždy mluví, máte dějovou linii A, dějovou linii B a dějovou linii C – my jsme měli dějovou linii A, B, C, D a flashback. Dějová linie D tak byla nevyhnutelně od ostatních izolována v jakési své vlastní show.“

Jak dlouho by se mohl seriál vysílat? Tvůrci určitě musí myslet dopředu:

„O 2. sérii jsme mluvili ještě předtím, než jsme dostali objednávku na plnou 1. sérii a momentálně diskutujeme o sérii třetí. Dokonce máme nápady na čtvrtou sérii.“

O Oliverově cestě ze strážce k hrdinovi, a co to pro seriál znamená:

„Tohle byl vždy náš záměr. Vždy to byly první dva roky "Batman Begins.“ Minulý rok v říjnu, těsně před premiérou pilotního dílu, jsme měli schůzku s vedením a v podstatě jsme jim řekli, že je to o tom, dostat Olivera od Kapuce přes Arrowa až ke Green Arrowovi. Po celou dobu jsme věděli, že nám to zabere dva roky. Věc, která mi dělá starosti je, že seriál funguje tak dobře, protože je temný. V 2. sérii nebude vše jen zalité sluncem, nechci aby lidé nabyli nesprávného dojmu, že se seriál náhle úplně změní."

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /1

Wolfenstein

Takže vztah Laurel a Olivera bude trochu připomínat Rachel a Rosse z přátel :-)

15.7.2013 | 19:57:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás