Constantine Spectre potvrzen a obsazen

Spectre potvrzen a obsazen

Spectre potvrzen a obsazen

Fyzické ztělesnění boha, které touží po pomstě aneb Johna Constantina ještě čeká krušná budoucnost. A co je vlastně Spectre zač, a kdo si ho zahraje? To se dočtete uvnitř článku.


1 0
8.9.2014

O postavě

Spectre je velmi silná komiksová postava, jedná se o entitu ze světa Hellblazera. Spectre je trvale vázán na Zemi ke své lidské duši, kde je znám pod pseudonymem Jim Corrigan.

Aby se však tento záporák na Zemi nenudil, využívá svojí božské síly k zabíjení. Smrt jeho obětí je velmi často ironická.


Spectre se v seriálu objeví v 2., 4., 5., a 6. epizodě. O jeho dalším výskytu v seriálu není zatím nic známo.

O herci

Tohoto kultovního záporáka si zahraje irský herec Emmett Scanlan, který si zahrál malou roli v Gurdians of the Galaxy. Můžete ho znát také ze seriálu In the Flesh.

Diskuze /4

Onewinged

nevím zda bych spectreho klasifikoval jako záporaka :D

#2 TheDarkKnight
8.9.2014 | 11:40:06
TheDarkKnight

Mně přijde, že v seriálu bude spíše záporák. Případně se tedy může upravit jeho pojmenování na anti-hrdina, ale to už je jen slovíčkaření. :) #1 Onewinged:

8.9.2014 | 17:01:55
Onewinged

no a ten popisek to je oficiální k seriálu? Já myslel že zabíjí jen lidi co si to „zaslouží“ ne? Z toho popisku bych skoro myslel, že zabíjí jen tak pro radost :D

#4 TheDarkKnight
8.9.2014 | 18:47:10
TheDarkKnight

Ne, ne, jedná se o popis z Comics Wiki. :)#3 Onewinged:

8.9.2014 | 19:48:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Constantina a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

SHRNUTÍ

Ohlédnutí za finálem Constantina

Ohlédnutí za finálem Constantina

Možná poslední epizoda první série, možná poslední epizoda vůbec. Tak či tak v následují­cích měsících Johna Constantina vídat nebu­deme. Můžeme se tedy alespoň ohlé­dnout za první sérií a jejím koncem.

Arrow a Constantine spojili síly


Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

HLÍDEJTE SI NÁS