Gotham

Poslední 3 epizody

20.9. | 2:00 Gotham S03E01: Better To Reign In Hell...

S03E01: Better To Reign In Hell...

20.9.2016 | 2:00
24.5. | 2:00 Gotham S02E22: Transference

S02E22: Transference

en cz sk
17.5. | 2:00 Gotham S02E21: A Legion of Horribles

S02E21: A Legion of Horribles

en cz sk

Poslední novinky


Gotham
92/100 - 229×

Gotham

Seriál Gotham je založen na čtyřdílné komiksové minisérii v hlavní roli s komisařem Jamesem Gordonem. Příběh vypráví osudy Jamese Gordona, Bruce Waynea a všech ostatních důležitých postav z Batmanova světa a odhaluje, proč se Gotham stal městem, kde musí zasahovat samozvaný strážce.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
hrají
Richard Kind (Aubrey James), Nicholas D'Agosto (Harvey Dent), Morena Baccarin (Leslie Thompkins), John Doman (Carmine Falcone), Andrew Stewart-Jones (Crispus Allen), Victoria Cartagena (Renee Montoya), Cory Michael Smith (Edward Nygma), Zabryna Guevara (Sarah Essen), Camren Bicondova (Selina Kyle), Erin Richards (Barbara Kean), Robin Lord Taylor (Oswald Cobblepot), Sean Pertwee (Alfred Pennyworth), Jada Pinkett Smith (Fish Mooney), David Mazouz (Bruce Wayne), Donal Logue (Harvey Bullock)

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Gothamu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Třetí série

Kloboučník a Poison Ivy na prvních fotografiích

Kloboučník a Poison Ivy na prvních fotografiích

O obsazení (staro)nových postav už jste jistě četli, nyní se můžeme podívat i na první fotky. Představujeme vám padouchy třetí řady – Kloboučníka a Poison Ivy, která prošla znatelnou proměnou.

Reklama

Recenze druhé série

Druhá série Gothamu očima redaktorů Edny

Druhá série Gothamu očima redaktorů Edny

Všeobecná divácká spokojenost s druhou sérií se promítla i do hodnocení našich redaktorů. Pokud vás první řada Gothamu dostatečně nezaujala, je téměř jisté, že při té druhé se budete královsky bavit tak jako my.

Postřehy a teorie

Postřehy a vyhlídky: Hush, stvůry a třetí série

Postřehy a vyhlídky: Hush, stvůry a třetí série

Finále Gothamu za sebou zanechalo otevřený konec a zdánlivě nespočet otázek. Pokud však divák zabrousí do komiksové historie Batmanova světa, slouží zakončení druhé série spíše než cokoliv jiného jako lákadlo na nadcházející řadu.

Historky z podsvětí

Nejoblíbenější postavy

Příběhy původu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás