Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

Dadlaaa

Musím tedy uznat, že po shlédnutí vánoční epizody jsem vcelku zklamaná, jsem ochotna přehlédnout to, jak na to upozorňuje Jane v začátku, že je pryč celá Willova zápletka…tím pádem by půlka 4. série byla jinak…ale samozřejmě, i kdyby se pan Schue vrátil, pořád by tam byl Finn což samozřejmě není možné :( prostě ačkoli má Sam dlouhé vlasy což v minulé sérii neměl, chápu, že chtěli vytvořit vánoční epizodu, což je těžké, když už jedny Vánoce byly a je pořád stejný školní rok. Ale musím k tomu říct, že děj této epizody mi přišel hloupej a v některých chvílích až trapnej…jako sorry Chipmankové??? za celý díl jsem se zasmála jen jednou a to se mi u Glee moc často nestává…takže letošní vánoční byl v porovnání s ostatními nejhorší :(

#2426 TerezV
8.12.2013 | 22:13:57
jose8

Sue a poslední scéna bylo jediný dobrý na Vánoční epizodě, zbytek hrozný. Někdy jsem si říkal jak tohle vůbec mohl někdo napsat a vymyslet. Tvůrci by měly přesta hulit a konečně začít psát epizody který nejsou tak urážlivý, ulítlý a nemají žádný smysl. Po Coryho epizodě je kvalita fakt hrozná. Nedivim se, že už na to nikdo nekouká a taky bych se nedivil kdyby 6. série ani nebyla, protože jeslti bude a kvalita bude taková, tak bude sledovanost skoro na nule. Jedním slovem hrozný…

#2423 Dadlaaa
8.12.2013 | 22:29:52
Dadlaaa

#2422 jose8: naprosto souhlasím, myslím že mě od vypnutí držela jen setrvačnost, a přesně ta scéna se Sue byla ta jediná u které jsem se zasmála. Myslím, že kdyby děj vytrhli z kontextu a udělali to prostě samostatně myslím,že by zachránili situaci,ale děj s eko stromem nebo kurt,santana a rachel v obchoďáku? A ještě volba písní taky nebyla nic moc…prostě jeden z nejhůř natočených dílů…myslim,a nechci bejt hnusná,ale tímhle dílem úroveň glee klesla opravdu hodně :-( :-( :-(

9.12.2013 | 8:03:28
Zikzik

Chápu – nebo nechápu :D – to správně, že sice tahle epizoda byla uvedená jako z minulého roku, ale natáčela se teď?

#2425 Dadlaaa
9.12.2013 | 20:36:55
Dadlaaa

#2424 Zikzik: přesně tak,je natočena teď,ale děj se odehrává o vánocích 2012,je to nejspíš proto,abychom nepřišli o vánoční díl,ale vzhledem k tomu že 5.série se odehrává někdy od března do června 2013,tak nemohly být druhé Vánoce,takže to vyřešili takhle.A jak už jsem řekla nebyl to nejlepší nápad :-(

10.12.2013 | 16:10:06
TerezV

#2421 Dadlaaa: naprosto tady s váma souhlasím.. sem velkej, řekla bych že i bláznivej fanoušek do Glee od první série si to pořád pouštím už rok dokola a dokola.. ale od Coryho dílu, kterej sem od 12. vteřiny probrečela, je to horší a horší.. dění ve škole už mě vůbec nebaví a když už tak v New Yorku , ale to teď zabili tímto dílem, jak už ste tu řekli.. bez Coryho tento seriál asi nemá smysl… byl to úžasnej herec … hrozně mi tam chybí.. a jestli se tam Rachel dá dohromady se Samem tak už mě asi odstřelijou.. Sam už měl snad všechny holky z Glee, a to Quinn v druhé sérii dal prstýnek, že si ji jednou vezme… to už sem ale jinde.. prostě od 1. do 4. série tenhle seriál byl úžasnej , teď až na ty 3 první, to upadá a upadá.. a hrozně mě to jako Gleeka mrzí..

11.12.2013 | 19:52:45
Ninipo

Přesně jak píšete, bez Coryho to nemá smysl. Jako já zrovna fanoušek Finna nebyla, ale ty díly od té doby jsou takové plácání ve vodě. Prostě jak kdyby tvůrci nevěděli co dál, tak nám tak jako spíš ukazují, co se v životě hrdinů zrovna děje, ale nemá to žádnou pořádnou dějovou linku.

12.12.2013 | 10:57:14
Dadlaaa

No já jsem po tom vánočním díle byla opravdu zklamaná!!! Myslela jsem, že s upadající sledovaností se pokusí seriál zvednout a né ho spíš zatlačit k zemi. Já jsem Gleek už od začátku, ale na 5. sérii jsem se ani nechtěla začít dívat, bála jsem se, že bez Finna to nebude ono a to je mojí nejoblíbenější postavou Blaine. Jenže jsem Gleek :D takže jsem se samozřejmě dívat začala :D ale něják už to není ono :(

12.12.2013 | 21:30:15
Kathryn88

Vánoční díl se mi dost líbil oproti předchozím Vánočních dílů tenhle se mi líbil nejvíc.A díl se nenatáčel letos, ale v loni, tvůrcům se nelíbil a natočili jiný. Proto ho vysílali na žádost fanoušků až teď.I když je divné, že tam nebyla třeba Brittany. Vždyť v té době tam ještě byla ne?

#2432 p2prey
13.12.2013 | 16:07:16
lukas.skejtak

Nevíte kdy bude další díl ? Bude až v tom Únoru, nebo jak se to tady psalo ? :)

#2431 jose8
13.12.2013 | 17:55:27
jose8

#2430 lukas.skejtak: až v únoru :(

13.12.2013 | 18:27:24
p2prey

#2429 Kathryn88: Díl se natáčel až letos, podle pořadí dílů. Všechno, co tam zaznělo, je scénáristická mystifikace. :)

13.12.2013 | 22:08:52
Capri

Doufám, že když mají tu pauzu, tak potom příjdou s nějakým super dílem a né jako ten Vánoční.

#2434 TerezV #2435 Dadlaaa
14.12.2013 | 17:01:30
TerezV

#2433 Capri: taky v to doufám.

#2435 Dadlaaa
15.12.2013 | 12:22:00
Dadlaaa

#2433 Capri:
#2434 TerezV: přesně tak :D

15.12.2013 | 13:57:33
p2prey

Nevím, jestli to tady už zaznělo, ale díky tomu, kdo se stará o ta obrázková pozadí… Tohle vánoční je opravdu nostalgické.

#2437 TerezV
18.12.2013 | 12:06:13
TerezV

#2436 p2prey: ano.. smutné..

20.12.2013 | 16:37:57
Petula208

Přeji všem krásné prožití vánočních svátků,hlavně zdravíčko a bohatého Ježíška a spoustu úspěchů v Novém roce http :/www.obrazovka.cz/…i/altan.html Za http umažte vynechávku :-)

#2439 Dadlaaa
23.12.2013 | 18:10:42
Dadlaaa

#2438 Petula208: omlouvám se, že pozdě…hezké i tobě dodatečně šťastné a veselé Vánoce, klidné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do Nového roku!!! :D

25.12.2013 | 20:58:29
Dadlaaa

Ty jo, jsem absolutně nadšená z nové epizody :D Byla vážně super, skvělé písničky, děj…no prostě všechno. Celou dobu pauzy jsem se na nový díl moc netěšila, ale teď se na další těším dost :D yeah, glee is back!!! :D

#2441 LeaM
28.2.2014 | 20:55:35


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama