Diskuze: Aktuální epizoda

Hodnoťte nejnovější epizodu.

LeaM

#2440 Dadlaaa: Uplne s tebou souhlasim:) taky se mi nova epizoda hrozne libila:)

28.2.2014 | 21:16:56
miswik

Tento díl jsem si dokonce pustila dvakrát. Nejvíce se mi líbí dějová linka kolem Rachel, holka se nám pěkně změnila, ale já ji stále fandím. Jsem zvědavá, jak to bude mezi ní a Santanou dál pokračovat.

28.2.2014 | 22:44:31
Dadlaaa

Zase musím říct, super epizoda, docela jsem se nasmála u Tiny jak furt řvala :D Taky se mi dost líbí Adam Lambert dostal prostor a je fajn, když jsem zjistila, že jdou s Demi do glee moc mě to netěšilo, ale teď jsem ráda. Těším se na Národní, juchůůůůůůů !!!! :D :D :D

8.3.2014 | 15:39:50
monisek

Tak co říkáte na novou epizodu?? Musím říct, že jsem dlouho doufala, že se někde nějak objeví Finn, ale když to přišlo…prostě mi to zase znovu láme srdce :( Taková pitomá a hlavně zbytečná ztráta krásného a hlavně talentovaného chlapa… Docela mě mrzí, že sbor končí, i když mi po pravdě nové děcka k srdci moc nepřirostly..seriál už prostě nebude o tom, o čem by být měl. Já osobně si myslím, že Glee by mělo skončit touhle sérii, ale asi nám nezbývá než doufat, že tomu v poslední (příští) sérii vrátí aspoň nějakou úroveň a zakončí to s hlavou vztyčenou. Neumím si ale moc představit, co tam chtějí dát, aby to vystačilo na tolik dílů…už teď se mi zdá, že to natahujou jak se dá. Chybí tomu šťáva…chybí tomu Finchel!

14.3.2014 | 0:07:41
Dadlaaa

Musím uznat, že Glee po pauze mě zase baví. Nejnovější epizoda s Národním kolem byla super, nejlepší bylo, že v tomhle díle zavzpomínali na Finna, brečela jsem pokaždé, když o něm mluvili a nejvíc samozřejmě při vystoupení ND, kdy tam byly průstřihy s ním, něco takového jsem čekala v ep. Quaterback, ale nakonec jsem ráda, že to scénaristi udělali takhle. To, že sbor končí je smutné, ale 6. série se má odehrávat v NY, tak třeba proto. V příští výroční epizodě „100“ se tedy nejspíš budem loučit se sborem.

16.3.2014 | 12:11:14
DixiePixie

a je teda jisté, že bude i 6. epizoda?

#2447 jose8
16.3.2014 | 23:21:39
jose8

#2446 DixiePixie: Nemýslíš náhodou 6. série? :)

16.3.2014 | 23:51:13
sivoijoshua

Kolik ještě bude teda sérii?

#2449 LeaM
20.3.2014 | 23:04:16
LeaM

#2448 sivoijoshua: Už jen tahle a 6. :)

21.3.2014 | 0:29:35
miswik

Tak co říkáte na novou epizodu? Já jsem si jí už pustila podruhé, to překvapení pro Willa mne vážně dostalo. Bylo to smutné, ale tak nějak jsem si konec sboru představovala. Jsem ráda, že je Q s Puckem a doufám, že se o nich někdy zmíní to samé bych brala i nějaké novinky o Willovi a Emě ( Např. že si bude volat s Rachel). Ta poslední věta co byla na konci dílu to byl Finn? Myslím, že ano. Byl to smutný, ale zároveň moc pěkně udělaný díl.

28.3.2014 | 13:32:02
JiraF

Super epizoda, skvělé songy ☺ Hlavně Don't Stop Believing. .. mám ráda všechny verze, ale tahle se mi líbí asi nejvíc (Chrisův hlas woooow

#2452 JiraF
28.3.2014 | 16:57:41
JiraF

#2451 JiraF: Vím Chybí tam Finn ale ten už bude bohužel chybět u všeho a všem… bohužel… Ale díl je super, smutný ale hezký

28.3.2014 | 17:04:50
Dadlaaa

Mě tenhle díl absolutně dostal, líbilo se mi všechno – puck s quinn, rachel se santanou a hlavně překvapení pro Willa,Don't stop believin' zazněla v glee už počtvrté a pokaždé mě dostane :-D stáří členové,noví členové dohromady bylo to vážně super.Musím říct,že to pro mě byl jeden z nejlepších dílů glee :-)

29.3.2014 | 9:24:41
Kathryn88

Mě se tenhle i předchozí díl dost líbil. Nejlepší na něm bylo, že se vrátili staří členové (i když jen na chvíli). Písničky byly dobré, ale nejvíc mě bavila Holly, která mě nikdy nepřestane překvapovat. Mohla by se objevovat častěji. :D

29.3.2014 | 18:18:00
jose8

Ten minulej díl mě zklamal ale tenhle byl skvělej a i smutnej. Will mi bude chybět, dokonce i Sue. Vzpomínky Willa na konci a i Finnův hlas prostě krása. Na NY sem zvědavej, ale Glee klub mě bude vždycky chybět. Will je možná i moje nejoblíbenější postava, tak doufám, že se ještě někdy objeví. Trochu mě jen mrzí, že se mi líbí jen epizody, kde je něco podobnýho (vzpomínky na Finna apod.).

30.3.2014 | 23:25:30
luciakanky

glee som postupne prestala pozerať v tretej sérií, kotrá ma nebavila tak ako prvé dve. nevedela som rpečo však to ešte stále bola stará dobrá parta. ale po epizode 5×13 to už viem, došlo mi, že v momente keď odmaturjú a rozídu sa každý svojim smerom nastane koniec glee. tretiu sériu som preto nedopozerala, štvrtú som vôbec nevidela, stačili mi komentáre a tie ma odradili :D minulé leto som si po Coryho smrti z nostalgie pozrela prvé dve série a povedala si, že si pozriem aj tretiu, ale opňť som ju nedopozerala. už som vedela, že glee, to skutočné glee skončilo a necchela som ten koniec vidieť. radšej som sa rozhodla, že rachel, kurt, mercedes, finn, quin, santana, birttany, puck sú stále na strednej škole a nie niekde po svbete rozbehaní. dianie okolo seriálu som sledovala, vedela som, že bude mať šesť sérií a dej sa presunie do NY, občas som si na YT pozrela pesničky, kotré spievali v nových epizodach, lae ani za svet som si nepozrele nové časti. ibaže 5×3 som si nemohla nechať ujsť a moja zvedavosť chcela vidieť aj jubilejnú 100. epizódu. a až tam som sa dozvedela, že glee club končí a preto, že sa tam objavila takmer komplet partia som si pozrela aj nasledujúcu epizódu. a toto bol môj dôstpojný koniec s glee. takto dáko som si to predstavovala, decká dospeli, majú svoje životy a plnia si svoje sny, vyriešili všetky svoje staré pubertálne spory Will si moholl povedať, že odviedol kus dobre roboty. decká sa vrátili a napsoledy si zaspievali spolu. presne takto som si koneic predstavovala, úplne posledná pieseň, ktorá mala v glee znieť mal byť Dont stop believin. to ma naozaj dojalo, keď sa tam zrazu objavila pôvodná zostava, ktorá spievala túto poesničku po prvý raz :) trošku ma zaujíma čo sa s ich životmi bude diať ďalej, ale nepozrem si to. pre mňa bolo, je a bude glee o parte rôznorodých charakterov, kotrých spojil spev. glee sa pre mňa ofociálne skončilo. pochybujem, že na budúci rok keď bude definitívny koniec vymyslia tvorcovia niečo lepšie. TOTO bol KONIEC GLEE. to čo nasleduje po tomto konci je už iný seriál :)

31.3.2014 | 19:05:48
jajush

Mám dotaz k celé 5. sérii. Budete někdy v blízké době doplňovat kategorii Hudba, pro 5. sérii? Vždycky mi to pomohlo, když jsem si hledala písničku podle epizody. Díky :-)

2.4.2014 | 11:59:31
FateBriders

Řeknu Vám,že jsem se tak dlouho u Glee nezasmál jak u tohoto dílu, pořád jsem měl na tváři úsměv a byl jsem dojatý celou dobu. Krásný díl 5×14,opravdu se povedl! Emoce, moje oblíbená postava Mercedes je back,jenom je škoda, že Santana odešla.. Rachel, super silná hodná a vtipná žena, já jí prostě žeru.. Blaine, nemám slov to je prostě miláček, až na ten gel a oblékání a napodobování gest,které dělá Kurt, super! ( Uznejme,když byl ještě ve 2 serii, byl to pořád chlap, který tak mluvit a nechoval se jako Kurt,ale pohodě… Díl naprosto famozní, jak už jsem psal doufám,že nadále budou takovéto super díly. Bojím se jenom toho,že teď to bude krasný,vše happy,ale pak to zase nějak rozděli, Rachel vs Mercedes, Blaine x Adam x Lambert, bojím se toho, co jsem četl, nechci spolilerovat, že se opět mají rozejít Blain s Kurtem,neberte to jako spoiler, prostě to tak už vypadá,ale dají se zase zpět, je to jasné jak se sobě tam hezky chovají apod, Murpy se bude nudit,ale pak dostaneš opět sprchu od Darren Criss Army ( ve které jsem i já a někdo z Cz/Sk scény co jsem viděl) Co jsme už dělali za bordel a akce, bylo neskutečné,nějvětší akce byla,když Brazilská a Americká komunita vypátrala kdo to byl vlastně ten týpek,který něco měl s Blainem. Chodili mu výhružné dopisy,twitter spam,apod. Zamaskování obličeje fakt nepomohlo. Murpy proto, jednou žádal, ať to lidi tak nehltají,ale on si za to může sam. Afera jak Kurt x Adam tak Rachel s tím jigolem. Když se vrátím zpět k tomuto dílu, nemám co dodat. Krásné!

#2477 Domik
3.4.2014 | 23:52:43
jose8

Doufám, že další díly budou jako tenhle. Konečne NY linka, která se nyní stává jediná ukázala pravý potenciál. Nevěděl jsem, co čekat, ale přesun některých postav do NY jednoznačně pomohl, tak myslim, že by kvalita mohla stoupat, ale záleží jen na tvůrcích, co vymyslí (snad to neposerou). Určitě nás čekají nějaký drama a spory mezi postavama, jen doufám, že se vyvarují toho, co už tu bylo x krát. Sam se stává jednou z mých nejoblíbenějších postav a Santana mi ani nechyběla. Nevěděl jsem, že Pátá je jen další česká kopie nějaký zahraniční písničky.

5.4.2014 | 23:26:34
Capri

Tenhle díl mi přišel super. Akorát mi v té NY dějové lince nesedí Artie, neberte to zle, ale zrovna Artie se tam nehodí. Mohli tam dát kohokoli jiného, ale on s těmi postavami ani ve sboru neměl něják zvlášť bližší vtah.

#2463 JiraF
6.4.2014 | 11:29:57


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější píseň Glee

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Nikdy nepřestávej věřit... v jednu jedinou píseň

Všichni jsme to věděli. Každý čtenář tohoto webu tušil, že i ve finální anketě opět uspěje hymna seriálu Glee Don't Stop Believin'. Překvapivě jí téměř celou dobu šlapal na paty song s názvem The Scientist. A jak tedy dopadly výsledky finální ankety o Nejlepší píseň Glee? To se dozvíte níže. Prosíme, zanechte nám zde své komentáře. Jak se vám líbila soutěž? Jste spokojeni s celkovými výsledky?

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama