Legends of Tomorrow Gideon se konečně objevila v seriálu

Gideon se konečně objevila v seriálu

Gideon se konečně objevila v seriálu

V epizodě Land of the Lost jsme po dvou sériích konečně mohli poznat živou Gideon z masa a kostí. Gideon sice nebyla skutečná a byla pouhým výmyslem Ripa Huntera, ale i tak bylo příjemné vidět její tvář. Jak se vám její přítomnost v seriálu líbila? Chtěli byste, aby se ještě objevila?


31 0
12.3.2017

Umělá inteligence v podobě Gideon nás provádí již od počátku seriálu Legends of Tomorrow. Většinou pouze slyšíme její hlas, občas ji vidíme na hologramu, ale v její lidské podobě jsme ji zatím nepoznali. Amy Pemberton, která Gideon dabuje, si tak poprvé v seriálu zahrála a viděli jsme, jak tato umělá inteligence vypadá v lidské podobě.

(Gideon a její scéna s Ripem. Foto: CW)


I když nic z toho, jak Gideon vypadá, nemusí být pravda, protože tak si ji pouze vysnil Rip Hunter ve své mysli, bylo po tolika epizodách bez jejího obličeje příjemné vidět její tvář. Jejich společná scéna s kapitánem Waverideru byla silná a plná emocí. Zřejmě už asi Gideon v seriálu neuvidíme, ale kdybychom tu možnost měli, chtěli byste, aby se stala součástí týmu?

Dle dostupných zdrojů není Gideon z počítače Waverideru stejná Gideon, na kterou jsme narazili v seriálu Flash, kde ji používal Eobard Thawne v první a ve druhé sérii a kterou má v budoucnu vytvořit Barry Allen. Jen pro zajímavost dodáváme, že Gideon z Flashe byla nadabovaná Morenou Baccarin, kterou můžete znát jako Lee Thompkinsovou z dalšího DC seriálu Gotham.

Diskuze /9

Stardos

Kopí osudu a přivést Gideon na svět :D I když by chyběl počítač…

12.3.2017 | 21:12:59
Baltik

#TeamGideon

12.3.2017 | 21:33:44
awacs

#Ripeon :D :D

12.3.2017 | 22:08:13
Kimberlly

Stelesnená Gideon ma v poslednej epizóde potešila a jej scénka s Ripom bola zaujímavá, usmievala som sa pri tom aj keď mám rada Ripa a Saru. :)

12.3.2017 | 22:41:10
Lex Luthor

Sara jede i po Gideon říkala, že je sexy Rip mohl v této epizodě bojovat i se svým zlím protějškem, tak to většinou bývá, když se vydáme do hlavy někoho jiného je tam dobrá část a zlá část dobrý příklad byl ve Smallville kdy se Clark vydal do Lexovi mysli, aby našel Karu.

13.3.2017 | 8:21:59
antty

Morena je pro mě hlavně Orisai z SG1 :)

#7 Fifipek
13.3.2017 | 12:36:32
Fifipek

#6 antty: Tak to sedí :D

13.3.2017 | 14:36:32
Time Remnant

Moc mě potěšila Gideon :)

redaktor
15.3.2017 | 19:22:02
Miss_Electra

Ne, ne a spomenula som ne? Postava Gideon mi bola aj je príjemná, ako UI. Jednocucho… Rip, kto sa bozkáva s UI?! Kto by pobozkal svoj počítač? Jednoducho, nie :D

16.3.2017 | 17:56:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás