Legends of Tomorrow Co budou Legendy dělat v 15. - 16. díle?

Co budou Legendy dělat v 15. - 16. díle?

Co budou Legendy dělat v 15. - 16. díle?

Do konce první řady zbývají dvě poslední epizody, ve kterých se dočkáme finálního boje mezi Vandalem Savagem a Legendami.


19 0
9.5.2016

15. Destiny

Datum premiéry: 12. května 2016

Rip a Rory jsou z různých důvodů velmi rozrušeni z toho, že jsou v blízkosti pánů času. Sara přebírá kontrolu nad Waveriderem, Kendra se opět shledává s Carterem a Snart dojde k názoru, že by se nakonec mohl stát hrdinou.


16. Legendary

Datum premiéry: 19. května 2016

Po mnoha obětech, které tým od začátku podstoupil, se Rip rozhodne, že nastal čas, aby se každý rozhodl o svém osudu, a proto je všechny vrací zpátky do Central City, pár měsíců poté, co odletěli. Všichni členové jsou navráceni do svých normálních životů a musí se rozhodnout, zda jsou ochotni pro záchranu světa obětovat všechno. Sara navštíví svého otce, který jí sdělí srdcervoucí zprávu o její sestře.

Diskuze /5

Jackob32

To zni ještě víc nudně než do teď, já myslel, že už se má blížit finále, nebo tak něco, kolik má mít tenhle seriál dílů?

#2 VatyXC
9.5.2016 | 19:13:15
VatyXC

#1 Jackob32: Jen 16. A pak ještě druhou sezónu minimálně.

9.5.2016 | 19:23:35
Dorea

To vypadá, že Vandal asi poražen nebude… ale zase se mi nechce moc věřit, že by druhá řada byla o tom samém, to by byla taková matlanice, že by se v tom nevyznala už ani Gideon.

9.5.2016 | 19:40:21
blue stone

oooommmmmggggg už je to tady! sara se dozví, že je laurel mrtvá :O jsem zvědavá, jaká bude její reakce :O

9.5.2016 | 20:40:31
Almenye

Jestli bude i v druhé sezóně hlavní záporak Vandal, tak mě těžko někdo přinutí na to koukat. Neříkám, že je Vandal špatný, ale pokud ho celý tým legend nedokáže zastavit v první sezóně, tak bylo těch 16 epizod zcela o ničem. Některé byly celkem dobré, ale většinou stály za nic…nelogičnosti, hlavní hrdinové naivní, zbytečné natahování děje nesmyslnostmi atd. Nevím, co by chtěli dát do druhé sezóny s Vandalem, protože už teď mi přijde, že vaří z vody…

10.5.2016 | 19:29:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás