Legends of Tomorrow Legendy se přesouvají ze čtvrtečních večerů na úterní

Legendy se přesouvají ze čtvrtečních večerů na úterní

Legendy se přesouvají ze čtvrtečních večerů na úterní

Sotva bylo oznámeno, že druhá řada bude o pár epizod delší, přichází další nečekaná zpráva. Legends of Tomorrow po Novém roce opustí čtvrteční večery a přesunou se na úterní k Flashovi. V úterý večer nás tak vždy bude čekat ta správná komiksová nálož.


30 0
17.11.2016

Legends of Tomorrow jsme zvyklí, že v České republice si epizodu můžeme pustit už v pátek ráno. Legendy se od ledna přesunou ze čtvrtečních večerů na úterní večery. Epizodu tak budeme moci vidět už ve středu ráno. V úterý večer běží na stanici CW seriál Flash, hned po něm budou následovat Legendy. V ten samý den běží také na ABC seriál Agents of S.H.I.E.L.D.. Úterní večery tak budou ve znamení komiksů.

Zatím se neví přesný důvod, proč se CW rozhodlo udělat takovou změnu. V lednu se ovšem v úterních večerech uvolnil volný slot po seriálu No Tomorrow, který nyní vyplní Legendy. Jelikož ale většina epizod bude odvysílána nyní na podzim, na příští rok nás čeká už jen sedm epizod. V desáté epizodě, ve které nás čeká podzimní finále, se dočkáme Legion of Doom.


Je zajímavé, že CW se rozhodlo pro tuto nečekanou změnu zrovna poté, co minulý týden prozradilo, že stanice doobjednává další čtyři epizody. Snad stanice ví, co dělá a bude se Legendám dobře dařit během úterních večerů. V komentářích nám dejte vědět, zda si myslíte, že to seriálu pomůže či nikoliv. A především, zda to pomůže případné třetí řadě.

Diskuze /5

komcus

Po Flashovi si určitě povedou dobře. ;)

webmaster
17.11.2016 | 13:09:50
tominotomino

Asi pochopili, že ve čtvrtek na CW vítězí Supernatural, a proto bude dělat předskokana Riverdale on. LoT by asi silný předskokan nebyl.

17.11.2016 | 16:21:17
Blahar

Jsem zvědavej jestli to položí agenty ještě víc ke dnu..

#4 Blahar
překladatel
17.11.2016 | 17:55:50
Blahar

#3 Blahar: Vím, že běží až o 10, ale stejne . :D

překladatel
17.11.2016 | 17:57:14
Posspi

Může mi někdo vysvělit,o čem jsou ti rádoby 'Angentíci ze Shieldu" ??:D Docelá rád bych se pobavil..

3.12.2016 | 23:30:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás