Legends of Tomorrow Leonard Snart a Rip Hunter se sice vrátí, ale nebudou tací, jak je známe

Leonard Snart a Rip Hunter se sice vrátí, ale nebudou tací, jak je známe

Leonard Snart a Rip Hunter se sice vrátí, ale nebudou tací, jak je známe

Captain Cold se stal tak populární postavou, že ani smrt nezbraňuje tomu, aby se neustále objevoval v dalších epizodách seriálu. Rip Hunter je sice naživu, ale tentokrát tvůrci vymysleli nový a originální způsob, jak Huntera do seriálu opět propašovat. Jste zvědaví na nové verze obou hrdinů?


0 0
24.8.2017

Wentworth MillerArthur Darvill příslíbili tvůrcům, že se ve třetí řadě Legends of Tomorrow objeví. Oba dva si ale ve svém diáři nenašli čas, aby byli hlavními postavami seriálu, přesto je pro fanoušky důležité hlavně to, že se Leonard Snart a Rip Hunter do seriálu alespoň nějakým způsobem na chvilku vrátí.

(Snart s Hunterem zkrátka nemohou vynechat ani jednu řadu. Foto: CW)


Nyní bylo potvrzeno, že Legendy znovu narazí na Snarta z minulosti. A také i na Ripovo minulé já. U Leonarda je to poměrně pochopitelné, ten současný zemřel během událostí první sezóny, trošku překvapivé ale je, že i kapitán Rip Hunter, který v původní časové linii stále žije, poctí seriál návštěvou svého já z minulosti. Tvůrci se na toto téma krátce vyjádřili:

To, že jsme v první sezóně Leonarda zabili, nás nutí vymýšlet stále nové způsoby, jak postavu vracet do děje. Pokaždé to musíme udělat jinak. A pro tento rok jsme si přichystali opravdu dobrý důvod a způsob, jak Wentwortha do show opět vrátit. Máme z toho radost, dokonce jsme neměli ani šanci Wentworthovi říci naší vizi.

Ještě před Comic-Conem bylo prozrazeno, že se můžeme těšit na časové detektivy. Nyní dává výskyt tohoto nového uskupení mnohem větší smysl. Časové detektivy nejspíše povede Rip Hunter z minulosti, který půjde po Legendách. Znovu se tak setkáme s Hunterem, který si naše hrdiny nebude vůbec pamatovat.

Jste rádi, že se do seriálu Rip a Leonard vrátí, nebo vám přijde jejich výskyt tak trochu vynucený?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás