Legends of Tomorrow Příběh Justice Society of America bude odvyprávěn i v dalších epizodách

Příběh Justice Society of America bude odvyprávěn i v dalších epizodách

Příběh Justice Society of America bude odvyprávěn i v dalších epizodách

Hrdinský tým Justice Society of America se nám představil ve druhé epizodě druhé řady. Od té doby vídáme pravidelně pouze Vixen, ostatní se objevili pouze v epizodních rolích. Po Stargirl a doktoru Mid-Niteovi se v jedné z dalších epizod setkáme s Komandérem Steelem.


8 0
2.3.2017

Zatím víme, že Kopí osudu bylo rozděleno na čtyři různé úlomky. Jeden si nechal Rip Hunter, druhý doktor Mid-Nite, který ho schoval do vzdálené budoucnosti, třetí si vzala Stargirl do středověké Anglie na Kamelot a poslední úlomek vlastní Komandér Steel, dědeček Natea Heywooda, který svou část ukryl v roce 1970.

(Stargirl svůj oblek v epizodě Camelot/3000 neoblékla. Foto: CW)


2×13 – Land of the Lost

Datum premiéry: 7.3.2017

Po dopadení Ripa ovládne bývalý kapitán Hunter pomocí Gideon Waverider a ztroskotá s lodí. Legendy tak uvíznou sedmdesát milionů let v minulosti. Ray se s pomocí Amayi a Natea snaží opravit loď. Aby tým získal zpět hodného Ripa, Rory přijde na to, že se všichni musí vydat do Ripovy mysli. Sara a Jax musí bojovat se svým podvědomím, kde se utkávají se svými temnějšími verzemi.

2×14 – Moonshot

Datum premiéry: 14.3.2017

Když Legendy vystopují Komandéra Steela ve veliteství NASA v roce 1970, zjistí, kam Nateův dědeček ukryl poslední úlomek Kopí osudu. Tým si také všimne dalšího časového zemětřesení, které odkazuje na misi Apolla 13. Legendy se tak domnívají, že za anomálií stojí Legie zkázy. Zatímco se Legendy vydávají do vesmíru k Apollu 13, Waverider utrpí masivní škody a Rayův život bude viset na vlásku. Mezitím roste napětí mezi Ripem a Sarou, když ani jeden z nich neví, kdo má být kapitán lodi.

Diskuze /4

Lex Luthor

Rozhodně bych nechal Sáru jako kapitána lodi, podle popisků to vypadá, že další epizodu Ripa nakonec zachrání, pak mu má celý tým jen tak odpustit a dosadit ho znovu do pozice kapitána, ne díky Sára je podle mě lepší volba. Jinak je tam špatné datum 13 díl je až 8.3.

2.3.2017 | 14:49:02
WolverineCzE

To datum Land of the Lost je špatně. 28.2. už bylo

2.3.2017 | 15:08:37
barry allen 94

docela fail

2.3.2017 | 15:34:14
barry allen 94

však mu přece vymyli mozek

2.3.2017 | 15:39:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás