Legends of Tomorrow Zapojí se Legendy do muzikálové epizody se Supergirl a Flashem?

Zapojí se Legendy do muzikálové epizody se Supergirl a Flashem?

Zapojí se Legendy do muzikálové epizody se Supergirl a Flashem?

Letošní seriálová sezóna bude opět něčím speciální a hvězdy seriálů Flash a Supergirl spojí síly v muzikálové epizodě, kde nám zatančí a zazpívají. Nyní se k nim mohou přidat i Legends of Tomorrow, kteří se přihlásily o slovo díky skvělému pěveckému vystoupení Victora Grabera.


13 0
13.11.2016

Seriály Supergirl a Flash tuto sezónu čeká další crossover, ve kterém se bude tentokrát tančit a především zpíva. Jelikož obě hvězdy těchto seriálů umí velice dobře zpívat, což dokázali v seriálu Glee, není divu, že vznikne právě muzikálová epizoda.

Ve středu dění bude Melissa Benoist, Grant Gustin a možná i Jesse L. Martin, který si v seriálu v minulém roce také zazpíval. Nyní se k těmto hvězdám mohou přidat i Legendy. Proč se nyní vůbec přemýšlí, že by se Legendy mohly objevit v muzikálové epizodě?


V epizodě The Justice Society of America se blískl Victor Garber, když v epizodě v jedné scéně zazpíval. Jelikož tato scéna byla fanoušky vřele přijatá, tvůrci seriálu okamžitě začali přemýšlet, že by do muzikálové epizody pozvaly Legendy, nebo alespoň některé z nich.

Thumbnail Play icon

(Hudební číslo Victora Grabera ve druhé epizodě druhé řady.)

Zatím se stále neví, kdy bude muzikálová epizoda odvysílána, nebude to určitě během masivního crossoveru v epizodě Invasion!. Muzikálové epizody se nejspíše dočkáme až příští rok. A které Legendy by se epizody zúčastnily? Zatím je jistý právě Victor Garber, na kterého výkonný producent seriálu Greg Berlanti pěje pouze chválu:

Byl bych blázen, kdybych nechtěl, aby v epizodě zazpíval. Má jeden z nejlepších hlasů, co jsem kdy slyšel. Jednou mi na jedné události zazpíval a pokud se někdy ožením, chci, aby mi Victor zazpíval na svatbě.

Muzikálová epizoda se ponese v odlehčenějším duchu a nebude se brát příliš vážně. Musíme mít ovšem na paměti, že se bude jednat jen o pár hudebních scén a většina epizody se bude odehrávat ve stejném duchu, jak jsme u CW seriálů zvyklí. Chtěli byste, aby Legendy zazpívaly v muzikálové epizodě? Pokud ano, koho byste chtěli slyšet zpívat?

Diskuze /4

Stardos

Micka :D

#2 Xegiie
13.11.2016 | 17:08:47
Xegiie

#1 Stardos: :D :D jooo!

13.11.2016 | 17:13:24
monikash

„Haló vínský“ speciál se zombíky jsme tu už měli, tak ještě zabitý zbytečný díl se zpěvy a tanci. To si mohli dovolit v SG C/A, které měly obrovskou sledovanost a fanovskou základnu. Ale u těchto „záblesků“ na cinema nebi? Možná se mentalita amerických diváků mění, bojím se o sledovanost.

13.11.2016 | 18:01:36
matt44

muzikalova epizoda ? to uz ako vazne nemaju co tocit ? som zasadne proti

14.11.2016 | 7:18:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás