Legends of Tomorrow Známe první novou hereckou tvář, která se objeví ve druhé řadě

Známe první novou hereckou tvář, která se objeví ve druhé řadě

Známe první novou hereckou tvář, která se objeví ve druhé řadě

Už několik dní probíhá casting na nové role ve druhé řadě seriálu Legends of Tomorrow. A právě nyní jsme se dozvěděli zprávu, že do seriálu míří první nová herecká posila.


28 0
18.6.2016

Novou hlavní postavou druhé série Legends of Tomorrow se stává Dr. Nate Heywood, kterého si zahraje herec Nick Zano. Tento herec je známý ze seriálů jako What I Like About You, 2 Broke Girls či Minority Report. Tentokrát na Zana čeká zcela odlišná role.


Nate Heywood je historik a je vnukem Commandera Steela, který byl členem týmu Justice Society of America (podobně jako Rex Tyler). Zatím není jasné, zda Nate půjde ve stopách svého dědečka, protože se k tomu tvůrci nevyjádřili, ale je to velmi pravděpodobná varianta.

Pokud si vzpomínáte, tak jsme vám kdysi oznámili, že se v seriálu objeví dvě nové hlavní postavy. Takže právě ta první byla obsazena, protože její popis na tuto roli sedí perfektně.

Zdroj: Deadline

Diskuze /1

evik22

Nicka mám ráda, takže super :)

18.6.2016 | 20:21:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás