Mad Men (Šílenci z Manhattanu)

Poslední 3 epizody

18.5. | 4:00 Mad Men (Šílenci z Manhattanu) S07E14: Person to Person

S07E14: Person to Person

en cz sk
11.5. | 4:00 Mad Men (Šílenci z Manhattanu) S07E13: The Milk and Honey Route

S07E13: The Milk and Honey Route

en cz sk
4.5. | 4:00 Mad Men (Šílenci z Manhattanu) S07E12: Lost Horizon

S07E12: Lost Horizon

en cz sk

Poslední novinky


Mad Men (Šílenci z Manhattanu)
94/100 - 44×

Mad Men(Šílenci z Manhattanu)

New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | AMC | 49 minut
hrají
Jon Hamm (Don Draper), Kiernan Shipka (Sally Draper), Robert Morse (Bertram Cooper), Rich Sommer (Harry Crane), John Slattery (Roger Sterling), Aaron Staton (Ken Cosgrove), Christina Hendricks (Joan Holloway), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Elisabeth Moss (Peggy Olson), Christopher Stanley (Henry Francis), Michael Gladis (Paul Kinsey), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce)

Nepřehlédněte

10 důvodů proč si pustit Mad Men

10 důvodů proč si pustit Mad Men

Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.

Upoutávka

Reklama

O finále Mad Men

Matthew Weiner o finále seriálu

Matthew Weiner o finále seriálu

Finále Mad Men zanechalo svou závěrečnou scénou jednu velkou otázku a rozdělilo internet na dva tábory. Matthew Weiner se v dlouhém rozhovoru rozpovídal o finále a mimo to, že tuto otázku zodpověděl, sdělil i hromadu dalších zajímavostí. Chcete-li ovšem zůstat v nejistotě, tak článek nerozklikávejte, stejně tak i v případě, že jste finále neviděli.

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás