Masters of Sex Novinky v obsazení

Novinky v obsazení

Novinky v obsazení

Ve druhé sérii se objeví přinejmenším dvě nové postavy. Pojďme si na ně trochu posvítit už nyní.


1 0
18.5.2014

První postavou (o které jsme slyšeli už v první sérii, ale nikdy jsme ji neviděli), je Helen, milenka první účastnice výzkumu Dr. Masterse Betty. Betty se sice vdala za Krále Preclíků, svůj vztah s Helen ale, jak se zdá, tak úplně neukončila. Role se zhostí známá americká komediální herečka Sarah Silverman.
Další, kdo se připojí k hereckému ansámblu Masters of Sex, je herec Danny Huston, kterého jsme mohli vidět například v seriálu American Horror Story nebo ve filmu X-Men Origins: Wolverine. Huston ztvární roli Dr. Douglase Greathouse, vedoucího oddělení gynekologie a porodnictví, kam Dr. Masters nastoupí po svém odchodu z fakultní nemocnice v St. Louis.

Co říkáte na nové přírůstky v obsazení?

Diskuze /1

Raidho

Danny Huston byl skvělý jako Ben Diamond v Magic City…určitě dobrá volba.

18.5.2014 | 22:09:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás