Masters of Sex George Johnson

George Johnson

George Johnson

Otec Virginiiných dětí a bývalý manžel.

Sezóny 3
2013 - 2015


Virginiin druhý ex-manžel, s nímž má své dvě děti. Zatímco ona se rozhodla jít dál, přijmout zodpovědnost a chovat se jako dospělá, George se dál živí jako muzikant a žije od výplaty k výplatě. Přestože mají diametrálně odlišné postoje a názory na životní hodnoty, pojí je společná divoká minulost a vzájemná přitažlivost. George o děti nikdy moc nestál, takže jim věnuje jen minimum času, a to i přesto, že ho jeho syn doslova zbožňuje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Reklama

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás