Mr. Robot Popis

Mr. Robot

Mr. Robot

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.


Mr. Robot je psychologický thriller, kde je hlavní postavou Elliot Alderson (Rami Malek). Jeho povolání je bezpečnostní technik v IT společnosti AllSafe, kde pracuje společně se svou dlouholetou kamarádkou Angelou (Portia Doubleday). Zní vám to moc obyčejně? Elliot trpí asociální poruchou, která mu brání v navazování tradičních vztahů s normálními lidmi. Spíše se ale jedná o jeho dobrovolnou neochotu mít s průměrnými lidmi co do činění, Elliot je totiž odpůrcem dnešní společnosti, jenž je ovládána korporacemi mnohem více, než si kdokoliv uvědomuje.

(Zdroj: USA Network)


Samota není Elliotovi nikterak cizí, nemá totiž nikoho, komu by mohl ventilovat své potíže, a to jak v okruhu rodiny, tak i přátel. Proto se čas od času oddává morfinu, který mu pomáhá překonávat jeho psychickou bolest. S jeho úzkostmi se mu snaží pomáhat i jeho terapeutka, jenže té se Elliot nedokáže a především nechce plně otevřít. Elliot je ale z té světlejší stránky také velmi zdatným hackerem. A právě hacking je to jediné, co mu pomáhá navazovat vztahy s ostatními.

Jednoho dne se setkává s tajemným anarchistou a hackerem, který si říká Mr. Robot (Christian Slater), a právě ten dá jeho životu jiný rozměr. Sdělí mu svůj plán, a ten není vůbec skromný – chce od něj pomoc při zničení největšího konglomerátu na světě. Tím samozřejmě myslí E Corp, což je korporace, které zajišťuje bezpečnost právě AllSafe, kde Elliot pracuje. Boj o zlepšení světa ovšem nebude vůbec jednoduchý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
yabyum

konecne netuctovy serial

25.9.2016 | 18:01:46
Ladme

Jak z komentářů (nejen na edně) vidím, mnoha lidem vadí občasná zdánlivá nelogičnost a zmatenost děje a „nesmyslné“ chování postav. Doporučuji všem, kdo mají po zhlédnutí několika dílů stejný názor, ať to nevzdávají a vydrží. V tomto seriálu není nikdy nic tak, jak se na první pohled zdá, a všechny podivnosti jsou vždy dříve nebo později uspokojivě vysvětleny.

19.9.2016 | 10:53:05
LMDizajn

Pilot by som dal 100%, nasledne to išlo dole, podla mna od pilotu sa to otočilo o 180 stupnov a musim povedat, že som mal problem dopozerat prvu seriu, fakt ma to nebavilo. Po prvych dieloch druhej serie končim. Škoda, herci a celkovo sfilmovane je to perfektne! Ale ten dej, pointa.

7.9.2016 | 20:21:56
Boylen

Příšerná hlavní postava

26.8.2016 | 22:19:45
Kubaskou

Luxusní seriál.

10.8.2016 | 22:57:29
Cr4zyFl4mes

Kdo chce rychlý děj a málo prostoru pro rozvoj postav, jděte k jinému seriálu. Ale přijdete o hodně dle mého názoru. Opravdu osobitý seriál, kde každá epizoda je v něčem originální a jiná než ostatní. A tak originální propagaci jsem taky ještě neviděl.

5.8.2016 | 20:47:24
KosSs

Výborné zpracování … zajímavé postavy … dobří herci … enjoy

28.7.2016 | 14:10:56
PRINC180

Uvidí se co přinese serie II.

14.7.2016 | 7:54:33
sandokan555

Silno rozmyslam ze dam 3*, ako je to fajn a po pilote by som nevahal dat tomu 100% no par dielov stacilo aby som sa dost vynadival na sfetovaneho schizofrenickeho asocialneho smejda, ktory je oporou firmy a bez neho by boli vsetci v prdeli, lebo on je ten genialny a vyvoleny. Neskor zhodnotim po celej prvej serii ale 100% uz to nebude ani nahodou. Otazka ..Preco musia byt vsetci pocitacovy „experti“ uplne hovada bez socialneho zivota? (povodne 4*)

ok upravujem po asi 4 dieloch na 40% proste prefetovany zmrd.

25.3.2016 | 11:29:27
enderr

80 procent jen pro opravdu dětinský konec…jinak 100

5.1.2016 | 12:39:18

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu Mr. Robot a poděkovat jim za jejich práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Momentky

Momentky

Reklama

O čem byla řeč?

Závěrečná scéna: Máte chvilku?

Závěrečná scéna: Máte chvilku?

Finále druhé série je za námi a nám teď nezbývá, než to všechno pomalu, ale jistě rozebrat. Dnes se podíváme na zoubek scéně, která následovala po závěrečných titulkách, protože právě ta by mohla mít fatální dopad na třetí řadu.

Náš seriál se neloučí

Mr. Robot se vrátí se třetí sérií!

Mr. Robot se vrátí se třetí sérií!

Touto zprávou USA Network nikoho nepřekvapila. Mr. Robot byl právě obnoven pro třetí řadu, které se dočkáme příští rok. Stanice rozhodně učinila správné rozhodnutí. Seriál je i ve svém druhém roce miláčkem kritiků a sledují ho fanoušci napříč světem.

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích