Narcos Druhou sérii uvidíme v létě

Druhou sérii uvidíme v létě

Druhou sérii uvidíme v létě

Krátce po odvysílání první série přišel Netflix se zprávou, že příběh kokainového krále Pabla Escobara bude pokračovat. Co víme o druhé sérii a kdy ji můžeme očekávat?


18 0
4.3.2016

Po velkém úspěchu první série je logické, že seriál dostal i sérii druhou. Klíčová je samotná podstata seriálu, a to skutečný život Pabla Escobara, ze kterého scénář čerpá. V první sérii jsme se dozvěděli mnoho o Pablově „kariéře“ drogového bosse. Jak však příběh bude pokračovat?

Podle posledních zpráv mělo natáčení druhé série velké problémy, když přišlo o hlavního tvůrce, showrunnera Adama Fierra, který nahradil Chrise Brancato, jenž již dříve z tohoto postu odstoupil. Dobrou zprávou však je, že na seriálu se nadále podílí producenti Jose Padilha a Eric Newman, kteří stojí za úspěchem první série.


Komplikací však není jen neobsazené místa showrunnera, ale i samotný život Pabla Escobara.

První série vyprávěla téměř celou dekádu života Pabla Escobara s chronologicky seřazenými epizodami tak, jak se události ve skutečnosti staly. Pro druhou sérii tak zbývá pouze 18 měsíců Pablova života, především jeho útěk z La Catedral v roce 1992 až po jeho smrt v Medellínu v roce 1993.

A kdy se na druhou sérii můžeme těšit? Netflix oficiálně uvedl, že v srpnu roku 2016. Konkrétní datum nebylo zveřejněno, ale lze očekávat, že epizody budou zpřístupněny ve stejný den jako epizody z první série, tj. 28. srpna.

Jak prozradil Eric Newman, Escobarův osud je tak ve druhé sérii předurčen. Co očekáváte od druhé série a myslíte si, že může dosáhnout úspěchu série první?

Diskuze /3

Engeneer

Dobrý, zrovna jsem se začal učit španělsky a potřebuju nějaké seriály, které mi s tím pomůžou jako s angličtinou:-)

4.3.2016 | 16:13:28
kamikaze2172

Paráda. Na toto sa veľmi teším :)

16.3.2016 | 18:18:58
hank73

hodně povedený seriál!!

10.4.2016 | 17:31:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Upoutávka na třetí sérii

Thumbnail Play icon

Novinky

Naučte se španělsky s Narcos

Naučte se španělsky s Narcos

V rámci propagace seriálu na instagramu Netflix zveřejnil několik videí, ve kterém herci z Narcos vysvětlují několik „zásadních“ španělských slovíček.

Kvíz


Otestujte si své znalosti
v kvízu ke druhé sérii.

Fotky z natáčení

Fotky z natáčení

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás