Narcos: Mexico

Poslední 3 epizody

13.2. | 13:00 Narcos: Mexico S02E10: Free Trade

S02E10: Free Trade

cz sk
13.2. | 13:00 Narcos: Mexico S02E09: Growth, Prosperity, and Liberation

S02E09: Growth, Prosperity, and Liberation

cz sk
13.2. | 13:00 Narcos: Mexico S02E08: Se Cayó El Sistema

S02E08: Se Cayó El Sistema

cz sk

Poslední novinky


Narcos: Mexico
94/100 - 29×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Tessa Ia (Sofía Conesa)

Novinky

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Streamovací služba Netflix řeže hrdla svým seriálům jako po másle. Fanoušci Narcos se bát nemusí. Náš výlet do Mexika totiž bude mít své pokračování. Seriál se dočká druhé řady. Podívejte se na video, kterým to Netflix oznámil.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás