Narcos: Mexico

Poslední 3 epizody

16.11. | 12:10 Narcos: Mexico S01E10: Leyenda

S01E10: Leyenda

cz sk
16.11. | 12:09 Narcos: Mexico S01E09: 881 Lope de Vega

S01E09: 881 Lope de Vega

cz sk
16.11. | 12:08 Narcos: Mexico S01E08: Just Say No

S01E08: Just Say No

cz sk

Poslední novinky


Narcos: Mexico
95/100 - 24×

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Akční, Thriller
hrají
Diego Luna (Miguel Ángel Félix Gallardo), Alejandro Edda (Joaquín 'El Chapo' Guzmán), Fernanda Urrejola (Maria Elvira Murillo), Teresa Ruiz (Isabella Bautista), José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Alyssa Diaz (Geneva 'Mika' Camarena), Michael Peña (Enrique 'Kiki' Camarena), Joaquín Cosío (Ernesto 'Don Neto' Fonseca Carillo), Tenoch Huerta Mejía (Rafael 'Rafa' Caro Quintero), Tessa Ia (Sofía Conesa)

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Novinky

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Streamovací služba Netflix řeže hrdla svým seriálům jako po másle. Fanoušci Narcos se bát nemusí. Náš výlet do Mexika totiž bude mít své pokračování. Seriál se dočká druhé řady. Podívejte se na video, kterým to Netflix oznámil.

Reklama

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás