Narcos: Mexico Popis

Narcos: Mexico

Narcos: Mexico

Narcos Mexico se zaměřuje na počátky drogové války. Odehrává se v době, kdy mexický obchod byl ještě neorganizovaný a vedený nezávislými pěstiteli a dealery. V osmdesátých letech dvacátého století se ale celého obchodu ujímá Miguel Ángel Félix Gallardo a začíná budovat své impérium.

Nový seriál Narcos: Mexico volně navazuje na původní seriál Netflixu Narcos. Setkáváme se v Mexiku s drogovým mafiánem Miguelem Ángelem Félixem Gallardem, který rozjíždí své impérium v obchodu s marihuanou. Na stopě mu je agent DEA Enrique ´Kiki´ Camarena, který se přesunul do Mexika, aby podpořil tuzemský boj s drogovými kartely.

Trailer k první sérii
Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
salamalejkum

Bral som to ako nutnost a zaroven povinnost pokracovat v tejto sage, po skonceni pribehu z Kolumbie. Napokon sme sa ho dockali aj tu a bolo to chutne okorenenie:) Avsak oproti predchadzajucim rocnikom, o nieco slabsie.

13.10.2019 | 13:13:00
maharan

Nemám, co bych vytkl. Pro milovníky předchozích sérií povinnost.

21.1.2019 | 0:38:43
mog

stejně excelentní dílo jako narcos (z Brazílie) – netřeba víc dodávat k tomuto luxusnímu dílu

13.1.2019 | 20:46:51
magdu

Skvělé pojednání o narco organizaci s propojením na politické struktury. Po shlédnutí pak zatčení nějakého pouličního prodejce drog pak vyznívá jako historka z Kocourkova. Určitě stojí za shlédnutí! Příběh na základě skutečných událostí, scénář i herecké výkony jsou na jedničku.

Dala jsem 5 hvězdiček, nechápu, proč se ukazují jen 4?

30.12.2018 | 20:46:57
kpreka

Vzestup napětí a akce.Super

29.12.2018 | 19:41:44

Novinky

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Narcos: Mexico se vrátí s druhou řadou

Streamovací služba Netflix řeže hrdla svým seriálům jako po másle. Fanoušci Narcos se bát nemusí. Náš výlet do Mexika totiž bude mít své pokračování. Seriál se dočká druhé řady. Podívejte se na video, kterým to Netflix oznámil.

Anketa

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jaká série je vaše nejoblíbenější?

Jelikož jsme se nedávno dočkali první série spin-offu Narcos s podtitulem Mexiko, rozhodli jsme se, že uspořádáme anketu, ve které můžete hlasovat, jaká řada seriálu Narcos je vaše nejoblíbenější.

Reklama

Postavy na hracích kartách

Postavy na hracích kartách

Reklama

Najdete nás