Outlander (Cizinka) České titulky k epizodě The Wedding jsou hotové!

České titulky k epizodě The Wedding jsou hotové!

České titulky k epizodě The Wedding jsou hotové!

České titulky k sedmé epizodě s názvem The Wedding jsou hotové a připraveny ke stažení. Epizodu po jejím zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit.

2 0
22.9.2014

Diskuze /4

Isuzu

Veľká vďaka ;) včera som to pozrela bez titulkov, keďže som to psychicky nevydržala, ale dnes si to patrične vychutnám aj s prekladom:)

22.9.2014 | 23:16:04
jiřand

Děkuji za titulky, óóh, áách!!epizoda nad mé očekávání, nevěřila jsem, že se až takto budou držet knižní předlohy, vkusně natočí a ještě potěší nás ženy!!shlédnu určitě ještě několikrát :)

23.9.2014 | 10:03:38
Lucianna4

přesně: óóóch, áááách :-D nádherná, vkusná, citlivá a emotivní epizoda, která předčila moje očekávání! jsem tak ráda, že se drží knižní předlohy… a Jamie s Claire jsou naprosto kouzelní)

23.9.2014 | 12:23:58
papira

děkuji za titulky

24.9.2014 | 9:49:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás