Outlander (Cizinka) Outlander vytáhl na Comic-Conu eso

Outlander vytáhl na Comic-Conu eso

Outlander vytáhl na Comic-Conu eso

Po dvou letech se na přehlídku Comic-Con v San Diegu vrací seriál Outlander. Tentokrát si tu připravuje půdu pro premiéru třetí řady, která odstartuje v září. Pozor, článek může obsahovat spoilery.


15 0
21.7.2017

Letošní prezentace seriálu Outlander, staví na nejočekávanějším momentu v pokračování příběhu Claire a Jamieho Fraserových, kteří, jak víme, nyní žijí v odloučení definovaném nejen vzdáleností, ale co hůř, staletími. Scénou, kterou poodkryl závěr nejnovějšího traileru a na kterou se diváci nejvíce těší, je pochopitelně znovushledání ústřední dvojice. Čtenáři knižní předlohy vědí, že oním místem bude tiskárna jistého A. Malcolma v Edinburghu. A právě do té se převlékl i letošní promo stánek seriálu Outlander. Kovový vývěsní štít, jenž vítá návštěvníky Malcolmovy tiskárny na Comic-Conu, putoval do San Diega přímo z natáčení.

Nadšené ohlasy svědčí o tom, že si promo tým Outlanderu dal s přípravou svého stánku opravdu záležet. Návštěvníci si například mohou na vlastní kůži vyzkoušet metodu tisku starou dvě století a jako suvenýr si poté odnést vlastnoručně potištěné tričko s motivem seriálu. S obsluhou stroje a nákupem propagačních předmětů jim pomohou promotéři oblečení v kiltech.

Hlavní program Comic-Conu 2017 začíná v pátek 21. července, kdy přijdou na řadu diskuzní panely. Outlander vystoupí v pět hodin odpoledne a na místě budou všechny jeho hvězdy: Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Sam Heughan (James Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall / Jonathan Randall), Sophie Skelton (Brianna Randallová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), i autorka knižní předlohy Diana Gabaldon, showrunner Roger D. Moore a výkonná producentka Maril Davis. Promo program seriálu bude pokračovat v sobotu autogramiádou.

Podle všeho bude mít chystaná třetí řada shodně s tou loňskou, 13 epizod. Dosud vypuštěné trailery poodkrývají děj zhruba první poloviny a vrcholí scénou v tiskárně. Jak se lze domnívat podle předchozích dvou sérií, i ta letošní bude mít svou přelomovou epizodu. Tou bude právě tiskárna, a můžeme se na ni těšit zhruba v šestém nebo sedmém dílu. Tento předpoklad potvrzuje i nejnovější článek v EW. Článek mimo jiné přinesl novou fotografii, která mnoho napovídá o jedné známé scéně, a citoval exkluzivní vyjádření Sama Heughana týkající se osudu jeho postavy v nadcházející třetí řadě.

Až se na podzim vrátí drama stanice Starz, hlavní muž seriálu Outlander, ztvárněný Samem Heughanem bude zdevastován ztrátou poté, co jeho strana prohrála v bitvě u Cullodenu a jeho milovaná manželka Claire (Caitriona Balfe) se vrátila skrze kameny zpátky do 20. století.
„Asi tak šest epizod vůbec nebude sám sebou,“ vysvětluje Heughan a pokračuje: „Nečekal, že přežije. Odešel do té bitvy zemřít. Teď bude muset urazit obrovskou cestu, vypořádat se s faktem, že je pořád naživu, najít ve svém životě rovnováhu a zjistit, kým je bez Claire.“


(Foto: Enterntainment Weekly)

Jak se vám líbí prezentace seriálu na Comic-Conu? Zašli byste na diskuzní panel? A co říkáte na novinky? Jste, nebo nejste zklamaní, že si na tiskárnu trochu počkáme?

Diskuze /4

Ennisa

Jediný důvod proč se těšit na konec prázdnin. :D

21.7.2017 | 10:22:12
japi

Naprosto super nápad i zpracování. Takový stánek je určitě radost navštívit. Škoda, že tam já nebo někdo nejedeme :)

21.7.2017 | 19:39:06
LadyAn

Už aby to bylo…

21.7.2017 | 22:49:22
Orla

Skvělý nápad prezentovat třetí řadu Outlandera tiskárnou, přítomní fanoušci určitě vrní blahem a i my, co na Comic-Conu nejsme, valíme oči. Díky za článek!

21.7.2017 | 23:56:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás