Outlander (Cizinka) Seriál Outlander přivítal dvě nové tváře

Seriál Outlander přivítal dvě nové tváře

Seriál Outlander přivítal dvě nové tváře

Ve Skotsku se již nějaký ten pátek pilně natáčí třetí řada seriálu Outlander. Dnes jsme se dočkali oznámení dalších jmen, která se připojila k hereckému obsazení série, jejíž popularita je na vzestupu. Kdo tedy příští rok připluje společně s Mořeplavcem?


12 0
25.9.2016

Do seriálu naskočí John Bell, který si zahraje mladého Iana, Jamieho synovce, jenž má podobně jako jeho strýc dobrodružnou povahu a bezděký talent na potíže. Druhou oznámenou posilou je zkušený seriálový herec Wil Johnson, který získal roli Claiřina přítele a kolegy z nemocnice v Bostonu Joea Abernathyho.

John Bell je rodilý Skot, jak se patří pro budoucího člena klanu Fraserů. Na 19 let má ve své filmografii už docela dost zářezů. Se seriálem Outlander ho kromě Hobita, kde se potkal s představitelem Dougala MacKenzieho, Grahamem McTavishem, pojí také epizodní úloha v britském kultovním sériálu Doctor Who, jenž byl autorce knižní předlohy Dianě Gabaldon přiznanou inspirací pro napsání knihy Cizinka.


Wil Johnson je britský herec původem z Londýna. Známý je především na tamní umělecké scéně, a to ze seriálů (Bedna, Mrtvé probouzeti) a z divadla (Othello). Býval tanečníkem, věnoval se baletu, modernímu tanci i break dance. Tyto zkušenosti ale ve své nejnovější úloze zřejmě nezúročí, protože bude hrát amerického lékaře, vědce, žijícího v Bostonu v polovině minulého století.

Dva otazníky už získaly své herecké tváře, pár jich ale ještě zbývá. Nepolevíme v pozornosti a situaci budeme i nadále sledovat.

Jak se vám líbí mladý Ian a Dr. Abernathy? Souhlasíte s výběrem štábu nebo byste volili jinak?

Diskuze /1

Angelikaclare

Oba jsem si představovala trochu jinak, ale docela se mi oba líbí. :D

26.9.2016 | 17:04:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás