Outlander (Cizinka) Willie

Willie

Willie

Mladý výběrčí daní.

Sezóny 1
2014 - 2015


Willie, u něhož neznáme ani příjmení, je mladý výběrčí daní, který je součástí skotského klanu rodu MacKenzieů. Členové tohoto klanu cestují jednou do roka po Skotsku, kde vybírají daně, a právě Willie je členem této skupiny lidí, která je vedená horlivým Dougalem MacKenziem.

Jakožto nejmladší člen je často pod palbou posměšků, protože mu ještě ani nerostou vousy. Jeho společníky jsou mimo jiné i Rupert MacKenzie, Angus Mhor a Edward Gowan. Společně s nimi si i často povídá s Claire Beauchamp a Jamiem Fraserem, kteří s nimi jednou jeli po Skotsku.


Willie je hodným mužem, který má nejčastěji na starost Claire, kterou musí hlídat. Ostatní jí totiž nevěří a myslí si o ní, že je anglickou špionkou. Brzy se však ukáže, že nic takového není, proto ji už nemusí hlídat.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás