Outlander (Cizinka) Trailer na druhou polovinu první řady seriálu Outlander

Trailer na druhou polovinu první řady seriálu Outlander

Trailer na druhou polovinu první řady seriálu Outlander

K druhé polovině první řady byl vydán další trailer, který má pouze dvacetisekundovou stopáž, ale zato odhaluje pár nových záběrů.

12 0
20.12.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

Erichan

Myslim, ze tam Collum rika „One day, brother, you will talk your head off your shoulders and right onto a pike.“ coz volne prelozeno znamena, ze se tim svym zvanenim pripravi o hlavu, kterou pak nabodnou na kul. Bezna praxe se zradci a extra nesnasenymi neprateli. A jeste ted vyslo Inside video o druhe pulce s dalsimi zabery mimo trailer :-)

#3 Xavik
20.12.2014 | 19:55:16
papaya

No já se nemůžu dočkat pokračovaní, protože sem četla knihy a vím co nás čeká :-) jsem jenom zvědavá, jestli první serie bude končit opravdu poslední stranou knihy, nebo jak to utnou :-)

20.12.2014 | 20:33:00
Xavik

#1 Erichan: Vždyť je to jedno, jestli bude nabodnutá na kůl nebo bude něco jiného, podstata tam je správná.

#4 Erichan
admin
20.12.2014 | 20:42:11
Erichan

#3 Xavik: Ze ho podriznou jako prase? Protoze to je to cos tam mel predtim. A jako jo, ve sve podstate mi to muze byt jedno. Ale bohuzel uz jsme se i u velkych prekladatelskych es kolikrat presvedcili o tom, ze pohravat si s vyznamem vet bez hlubsi znalosti pozadi pribehu se muze nepekne zvrtnout. A ne, nestvaly by me kiksy v titulkach k cemukoli, kdybych nevedela, ze spousta lidi se diky nim uci cizy jazyky a pak jsou zmateni, protoze jim to nedava smysl s tim, co pochytili …

22.12.2014 | 13:26:52
Zizas

Ach bože.. Musím si zohnať knihy, inak neprežijem, kto to napísal? :)

24.12.2014 | 6:16:46
hermionablack

Diana Gabaldon

webmaster
25.12.2014 | 22:48:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cizinka pokračuje

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Co je lepší než další řada? Další dvě řady!

Stanice dlouho otálela s konečným oznámením o prodloužení seriálu a o to sladší nám nyní přináší novinky. Cizinka se nám nejenže vrátí příští rok, ale s jistotou i ten rok následující.

Reklama

Nepřehlédněte

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Diana Gabaldon: Od začátku jsem věděla, že Cizinkou to neskončí

Nové vydání románu Cizinka patřilo loni mezi nejprodávanější knihy. V září se na pulty vrátí i druhý díl příběhu o lásce napříč staletími s názvem Vážka v jantaru. Jak vznikl nápad udělat z Cizinky knižní sérii a jaká je každodenní práce spisovatele, nám prozradila autorka série Diana Gabaldon.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás